Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком: Фотогід

Таким чином бачили цей процес у першій половині 20-го століття
Depo.
17 листопада 2016 22:40
ФОТО: depo.ua
Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком: Фотогід
Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком: Фотогід

В житті не так багато настільки ж хвилюючих моментів, як перший поцілунок. Щоб нічого не зіпсувало ці перші незабутні враження, редакція американського журналу LIFE ще в 1942 році, подбала про це, випустивши керівництво з ілюстраціями, як же правильно цілуватися, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на BoredPanda.

Фотогід наочно показує, як "правильно" і "неправильно" це робити. Звісно, все в дусі 1940-х, але хто сказав що нині ці "правила" неактульні? На фотографіях можна побачити ключові моменти романтичної діяльності (якщо вже підходити до справи з точки зору науки): наприклад, як потрібно придаватися приємному дійству на кріслі (дівчина повинна розташуватися на ручці, а хлопець - стояти) або як обрати потрібну відстань між собою і партнером.

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 1

Ліворуч показано як "неправильно": вони виглядають зовсім як підлітки на такій відстані під час поцілунку". Праворуч: "Правильно: хлопець та дівчина повинні стояти близько і обіймати один одного не дуже міцно".

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 2

Ліворуч - "неправильно": розвалюватися так на кріслі некрасиво і вказує на погані манери. Праворуч: "правильно: дівчина повинна сидіти на ручці крісла, а хлопець легко, але рішуче підтримувати її".

Тоді, у першій половині 20-го століття перший поцілунок цілком міг стати передвісником майбутнього шлюбу (а, може, так трапляється й зараз?). І щоб пристрасть у сімейній рутині не вщухла, журнал підготував "інструкцію" для молодих заміжніх пані, щоб не забували радувати своїх чоловіків. Порадником став професор соціології Ален Гілберт, який у 1937 році відкрив на Манхеттені так звану "Школу роздягання" для дружин, де навчали мистецтву правильного оголення перед чоловіком.  

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 3

У якості моделей журнал узяв двох бурлеск-танцівниць, які показали це на своєму прикладі. Білявка Джун Сент-Клер показувала, як дружина повинна роздягатися, а брюнетка Конні Фонзалу показувала, як роздягатися не слід.

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 4

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 5

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 6

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 7

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 8

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 9

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 10

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 11

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 12

Як правильно цілуватись та роздягатись перед человіком? - фото 13

"Хороші спальні манери мають велике значення для сімейного щастя, коли медовий місяць закінчився і почалося сімейне життя", - розповідав Ален Гілберт, який брав з жінок по 30 доларів за шість занять, що еквівалентно нинішнім 500 доларам. На переконання Гілберта, багато шлюбів розвалювалися саме тому, що дружина вела себе недбало в ліжку і перед ліжком.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах