Вінницькі "раби" відмовляються свідчити проти фермера-"рабовласника"

Поліція і СБУ не можуть дійти згоди, розслідуючи гучну справу
Depo.
8 листопада 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
Вінницькі "раби" відмовляються свідчити проти фермера-"рабовласника"
Вінницькі "раби" відмовляються свідчити проти фермера-"рабовласника"

Поліція розслідує факт примусового утримання робітників у фермерському господарстві "Гренвіс" у Немирівському районі, що на Вінниччині. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

У повідомленні прес-служби СБУ сказано, що людей залякували і били за непокірність; один чоловік помер під час роботи. Працівників ферми утримували на роботі обманом і силою, обіцяючи по 3-4 тисячі гривень платні, проте грошей не платили. Безхатченків, які були серед працівників, змушували працювати по 14-16 годин на добу, годували баландою, утримували в антисанітарних умовах. 

Натомість в поліції запевняють, що вже опитано понад 80 робітників, які працюють у названому господарстві, але жоден не підтвердив факт примусового утримання.

"Те, що люди говорили на камеру журналістам, ще не означає, що вони готові повторити ті самі слова слідчому. Серед опитаних ніхто цього не підтвердив. Нам передали провадження з обласної прокуратури за статтею 364 Кримінального кодексу (Зловживання владою або службовим становищем). Саме за цією статтею триває розслідування", - каже керівник відділу комунікацій обласної поліції Анна Олійник.

Нагадаємо, вінницький фермер завів собі сотню рабів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах