Вінниця офіційно заборонила гастролювати циркам з тваринами

Мандрівні цирки, які експлуатують тварин, більше не отримають дозволів міської ради на виступи в межах міста

Сьогодні, 23 серпняю, під час сесії Вінницької міської ради було ухвалено рішення про заборону розміщення заїжджих цирків-шапіто з тваринами на території населеного пункту, передає Depo.Вінниця.

Своїм рішенням міська рада "не рекомендує" Департаменту комунального господарства і благоустрою та департаменту культури давати дозволи на розміщення таких цирків на території міста.

Метою такого рішення є захист від страждань і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними та недопущення порушення правил благоустрою у місті Вінниці.

Певну роль у прийнятті рішення зіграли і численні звернення вінничан, природоохоронних і зоозахисних організацій.

У документі йдеться, що міська рада вирішила:

1. Департаменту комунального господарства і благоустрою та департаменту культури Вінницької міської ради:

1.1.Рекомендувати забезпечити припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Вінниці.

1.2.Рекомендувати не надавати погодження на розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Вінниці".

Нагадаємо, що Будапештський цирк, який нещодавно гастролював у Вінниці, експлуатує 42-річну слониху Майю, яка майже два роки тому мала бути передана центру реабілітації азійських слонів у Карлсруе, Німеччина.

Вінницькі активісти неодноразово пікетували цирк, вимагаючи припинити безжальне використання тварин.

Нагадаємо, вінничанка Вікторія Довгань зареєструвала петицію з вимогою припинити розміщення на території міста цирків з тваринами. Петиція набрала 471 голос з 350 необхідних, відтак на розгляд Вінницької міської ради було винесено проект рішення про локальну заборону цирків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця