Вінницька журналістка стала Народним героєм України за репортажі з АТО

Спеціальна кореспондентка телеканалу "Інтер" отримала нагороду за висвітлення подій в зоні АТО
Depo.
18 січня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua
Вінницька журналістка стала Народним героєм України за репортажі з АТО
Вінницька журналістка стала Народним героєм України за репортажі з АТО

Спеціальна кореспондентка телеканалу "Інтер", вінничанка Ірина Баглай за 1,5 роки роботи в зоні АТО отримала орден Народного героя України, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на podrobnosti.ua.

Ідея нагороди "Народний герой" виникла, як тільки почалися бойові дії на Сході України. Ініціатором став волонтер Андрій Боєчко. Перед тим, як обрати переможців, список зі 100 кандидатів розмістили в інтернеті на загальне обговорення. У результаті обрали 16 лауреатів.

Церемонія нагородження відбулася 15 січня в Тернополі. Більшість нагороджених – це бійці, які брали участь у військових діях в Донецькому аеропорту. Журналістка "Подробиць" Ірина Баглай отримала свій срібний тризуб за 1,5 роки репортажів з передової. За цей час вона стала автором десятків сюжетів. Попри це Ірина не вважає нагороду своєю особистою заслугою. Каже - це була командна робота.

"Несподівано повністю і це велика честь, що нагорода саме від військових, волонтерів. Це народна нагорода. Срібло, яке збирають і відправляють люди. А вибирають люди, які знають що таке війна", - зазначає Ірина Баглай.

Орден Народного героя України вже отримали 162 людини, з них 44 - посмертно. На 10 лютого запланована наступна церемонія, під час якої нагороду отримають ще 20 героїв.

Раніше Президент України Петро Порошенко нагородив Ірину Баглай орденом "За заслуги" 3-го ступеня.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця