У Вінниці після футбольного матчу вболівальники побили арбітра

Інцидент стався безпосередньо на футбольному полі після матчу чемпіонату України з футболу Другої ліги "Нива" (Вінниця) — "Полісся" (Житомир)

У Вінниці після футбольного матчу вболів…

У Вінниці вболівальники місцевої "Ниви" після матчу побили арбітра Дениса Резнікова. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Ракурс".

Гра закінчилася перемогою гостей із рахунком 1:2. Через хвилину після закінчення гри на поле увірвалися декілька десятків вболівальників. Частина з них підбігла до арбітра гри і почала бити його ногами та руками. Поліція зупинила побиття і пов’язала кількох учасників бійки.

Згодом спалахнув ще один конфлікт, оскільки на поле вибігла ще одна група уболівальників.

Сьогодні в.о. президента "Ниви" Вадим Кудіяров звинуватив головного арбітра матчу у тому, що він "вкрав перемогу у вінничан". Він вважає, що суддя помилково призначив у ворота його команди на 49 хвилині матчу пенальті, який переломив хід гри та вплинув на остаточний результат матчу.

"Нива" направила офіційний лист на ім’я президента Професіональної футбольної ліги Сергія Макарова у якому містяться звернення та скарги. У листі Кудіяров звинувачує саме арбітра в тому, що його дії призвели до хуліганських дій вболівальників.

Нагадаємо, що вінницька "Нива" утретє за сезон перемогла "Буковину" з Чернівців.