Вінницька "Нива" утретє за сезон перемогла "Буковину" з Чернівців

Вінницька команда увірвалася до трійки лідерів

Вінницька "Нива" утретє за сезон перемог…

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ФК "Нива".

Матч із "Буковиною" (Чернівці) пройшов першого травня на трав’яному газоні Центрального міського стадіону. Це був перший офіційний поєдинок команд майстрів на головній арені області у 2019 році.

Перший тайм проходив у гострій боротьбі. Чернівчани не збиралися відсиджуватися в обороні, а створили кілька  небезпечних моментів біля наших воріт. Утім, голкіпер Максим Гурідов був на висоті. Наприкінці тайму нивівець Тимофій Брижчук міг вражати порожні ворота, але його постріл із середньої відстані заблокував захисник. Пізніше наш півзахисник Олександр Демченко, який перебував у карному майданчику, поцілив вище воріт.

Єдиний у матчі гол відбувся на початку другого тайму. Після штрафного Рогозін не зміг завдати удару зльоту з гарної позиції, зате заробив ще один перспективний штрафний. І з цього "стандарту" Олександр Демченко прямим ударом пробив точно в ближній кут. 1:0.

В середині другого тайму господарі залишилися в меншості. Ярослав Браславський "із захисником на плечах" увірвався в штрафний майданчик і впав на газон. Арбітр розцінив епізод як симуляцію і показав нападнику другу жовту картку. Втім, і вдесятьох "Нива" зберегла переможний результат, обігравши "Буковину" утретє за сезон.

Наступним суперником "Ниви" буде лідер групи "А" "Черкащина-Академія".