У Вінниці діятиме своя страхова програма для учасників АТО

На реалізацію програми з міського бюджету планують витратити мільйон гривень
Depo.
15 листопада 2016 09:45
ФОТО: depo.ua
У Вінниці діятиме своя страхова програма для учасників АТО
У Вінниці діятиме своя страхова програма для учасників АТО

У Вінниці на найближчій сесії міської ради розглянуть програму страхування військовослужбовців, які підуть служити в АТО після 1 січня 2017 року, передає кореспондент Depo.Вінниця.

Це перша така програма в Україні. Змінити умови нарахування виплат у Вінниці вирішили через зрівнялівку. Раніше допомога пораненим була стандартною: незалежно від важкості отриманих травм вонаі становила 25 тис грн. для пораненого. Новий механізм дозволить враховувати різні ситуації й підходити до визначення розміру допомоги індивідуально. Сума відшкодування коливатиметься від 5 до 50 тис. грн..Крім того, значно скоротиться час оформлення виплати – до восьми календарних днів. Відшкодування не отримають бійці з травмами, отриманими у стані алкогольного сп’яніння. Не отримають компенсації й родичі тих бійців, які вчинять самогубство.

Страхову компанію, яка проводитиме виплати визначать через тендер. Страхові поліси оформлюватимуться через військкомат. На реалізацію програми з міського бюджету планують витратити мільйон гривень.