ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Про вінницький мурал знімуть фільм

Відеороботу повезуть на Конгрес культури Східного партнерства, який триватиме з 4-го по 6-те вересня у Львові
Depo.
14 серпня 2015 09:03
ФОТО: depo.ua
Про вінницький мурал знімуть фільм
Про вінницький мурал знімуть фільм

Керівник ВОГО "Лабораторія актуальної творчості" Олександр Никитюк та фотограф Максим Кушка знімуть фільм про віницькі малюнки мурал-арт, що визнані найкращими у конкурсі VIN-ART-CITY, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vn.presspoint.in.ua.

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 1

Відеороботу презентують на Конгресі культури Східного партнерства, який триватиме з 4-го по 6-те вересня у Львові. Вінничани покадрово відзнімали процес нанесення п'яти картин, які прикрашають Вінницю, починаючи від відопроекції і завершуючи малюванням деталей.Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 2

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 3

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 4

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 5

Нагадаємо, що переможці конкурсу VIN-ART-CITY, а їх п'ятеро, Олександр Марченко з роботю "Зернина Всесвіту", Артур Столярук - "Око", Марія Бобирева - "Сни, в яких хочеться жити", Тарас Довгалюк - "Добробут", Тетяна Чубар - "Вінниця - місто мрій" малювали і вдень, і вночі.

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 6

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 7

Про вінницькі малюнки мурал-арт знімуть фільм - фото 8

Цьогорічний Конгрес вперше за час свого існування відбуватиметься в Україні. Відтак, з 4 по 6 вересня у місті Львові на базі Національного університету імені Івана Франка зберуться та працюватимуть понад 500 діячів мистецтва, менеджерів та аніматорів культури, представників міністерств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових кіл та засобів масової інформації - загалом з 19 країн світу - аби налагодити ефективну та тривалу транснаціональну співпрацю, інтеграцію спільнот та активізацію діалогу в культурі.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця