ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У вінничан з’являться "Сни, в яких хочеться жити"

Дві харківські художниці створюють черговий об’єкт мурал-арту в рамках проекту "VIN-ART-CITY"
Depo.
5 серпня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
У вінничан з’являться "Сни, в яких хочеться жити"
У вінничан з’являться "Сни, в яких хочеться жити"

Третій з п'яти малюнків-фіналістів під назвою "Сни, в яких хочеться жити" наносять на стіну біля магазину по вулиці Козицького дві дівчини Марія Бобирєва та Олександра Мельник, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради.

Спершу художниці виконали підготовчі роботи - перефарбували частину стіни, виділили площу для малюнку та заґрунтували її. Потім, за допомогою проектора, вони нанесли контури роботи на поверхню олівцями. Наразі художниці розфарбовують свою роботу. Малюнок "Сни, в яких хочеться жити" задумано як заклик подивитись інакше на реальне і уявне.

Героїня картини - збірний образ звичайної городянки, яка сміливо поринає у мрії, спогади, фантазії під затишною ковдрою, витканою з уривків снів. На покривалі художниці серед іншого зобразять і краєвиди Вінниці.

Марія та Олександра - кримчанки. Три роки тому вони поїхали вчитись до Харківської державної академії дизайну. Дівчата вже досвідчені муралістки, вони створили не один арт-об'єкт в Криму (навіть на вершині Чатир-Даг) та в Харкові.

У вінничан з’являться "Сни, в яких хочеться жити" - фото 1

У вінничан з’являться "Сни, в яких хочеться жити" - фото 2

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця