ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кращі художники з усього світу розмалюють п’ять вінницьких будівель

Темою малюнків стануть народні назви мікрорайонів Вінниці: Варшава, Корея, Вишенька, Ієрусалімка, Ліверпуль
Depo.
19 червня 2015 19:05
ФОТО: depo.ua
Кращі художники з усього світу розмалюють п’ять вінницьких будівель
Кращі художники з усього світу розмалюють п’ять вінницьких будівель

Сьогодні, 19 червня, у Вінниці стартував конкурс на кращий проект мурал - арту "VIN-ART-CITY". Повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

Конкурс відбуватиметься в три тури. Спочатку - реєстрація учасників, яка проходитиме з 19 червня до 10 липня. Окрім заяви художники мають презентувати кольоровий ескіз, назву проекту, концепцію, короткий опис реалізації проекту та необхідний ресурс для його виконання. Другий тур - відбірковий.Він триватиме з 13 по 20 липня.Переможців обиратимуть вінничани шляхом голосування на сайті міської ради та в мережі Фейсбук. Проекти оцінюватимуть і професійні журі по 10-бальній шкалі. 20 липня результати відбіркового туру стануть відомими.

Третій тур почнеться 23 липня. П'ять художників втілять свої проекти у життя на стінах будівель по вулиці Козицького 53 та 63, по вулиці Соборній 68 та 91 і по вулиці Свердлова 1 (Авангард). У День міста, 5 вересня, найкращий художник отримає 20 тисяч гривень, а решта учасників пам'ятні сувеніри, дипломи та подарунки.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.