Вуличний музика з Вінниці каже, що "Поручик Голіцин" Малініна - плагіат на повстанську пісню

Вінничанин каже, що найвідомішу пісню російського співака Малініна "Поручик Голіцин" "здерли" з повстанської пісні "Друже, Ковалю"
Depo.
10 вересня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Вінницький вуличний музика співає на вулицях різних міст, щоб підняти патріотичний дух українців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 3 студію.

Музикант Валерій Гуменюк родом з Вінниці. За його словами, багато років працював у костелі органістом, а з початком війни вирішив, що його покликання – зміцнювати патріотизм з допомогою пісні.

"Поїхав, бо в самого сильно піднявся патріотичний дух і захотілось підняти його в нації, щоб нагадати, що наші хлопці – не пияки і не раби для Заходу, а велика нація, мудра нація", — розповідає вільний музикант.

По мамі, каже, – лях, по батькові – козак. Відповідний образ – створив собі сам. У репертуарі вільного музиканта на прізвисько Подолянин – понад сотня українських пісень. Та одна з них більше відома як романс у виконанні російського співака Олександра Малініна "Поручик Голіцин". Подолянин вважає, що то плагіат, і росіяни "здерли" її з повстанської пісні "Друже, Ковалю". Справжній автор, переконує Гуменюк, – боєць УПА Микола Матола, а написана пісня для хорунжого Василя Гука.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця