Для тих, кому "припекло": У Вінниці можна буде взяти шлюб за добу

Зареєструвати "прискорений" шлюб можна буде всім громадянам – не залежно від місця реєстрації
Depo.
10 січня 2017 15:19
ФОТО: depo.ua
Для тих, кому "припекло": У Вінниці можна буде взяти шлюб за добу
Для тих, кому "припекло": У Вінниці можна буде взяти шлюб за добу

Вінниця братиме участь у пілотного проекту "Шлюб за добу". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Як повідомила начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації ГТУ юстиції у Вінницькій області Альона Єфіменко, нова послуга буде доступна з кінця січня.

"Термінові" шлюбні реєстрації проводитиме Подільський туристично-інформаційний центр. 

"Зараз у центрі розробляють тарифи, які мають бути погоджені на виконкомі міської ради і затверджені сесією. Тільки після того організатор зможе надавати таку послугу. В ціну буде входити 85 копійок плати державного мита, а також вартість виїзної реєстрації – у нас вона становить 1 тисячу гривень. І, звичайно, ще плата підприємству за послугу. Ми просили організатора, щоб тарифи були доступні: від мінімуму (без урочистостей) до втілення всіх побажань молодят", - додає Єфіменко.

Визначено кілька локацій для проведення церемоній: хол Вінницької міської ради, екскурсійні трамвайчики, Європейська площа і приміщення Вежі, набережна Рошен. Якщо попит на нову послугу буде значний, то перелік місць для реєстрації може розширитися.

Щоб скористатися новою послугою, слід подати документи до Подільського туристично-інформаційного центру та укласти з ним договір, а подальшу "паперову" роботу центр візьме на себе. Зареєструвати "прискорений" шлюб у Вінниці можна буде всім громадянам – не залежно від місця реєстрації. 

Нагадаємо, у Вінниці можна зарєструвати шлюб у "Прозорому офісі". 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах