Який соковитискач краще - обираємо за параметрами та виробником

Для того щоб створювати соки з овочів, фруктів і цитрусових необхідний соковитискач, який варто купити, щоб спростити процес приготування напою, а також зберегти в ньому всі корисні вітаміни та мінерали.
 

Який соковитискач краще - обираємо за па…

Принцип роботи соковитискача

Перш ніж розбиратися, яка соковижималка краща, слід зрозуміти її принцип роботи, а також розібратися з тим, який за типом роботи гаджет вам найбільше підходить.

Соковитискач створений для того, щоб подрібнити продукт, а надалі віджати з нього сік. Домогтися відділення соку можна механічним способом, де необхідно його видавлювати самостійно або за допомогою електроприладів, які виконають всі завдання самостійно. Всі роботи з приготування соку будуть виконуватися під високим тиском і достатній швидкості.

Варто зазначити, що всі соковитискачі мають майже однакову будову і складаються з корпусу, в якому розташований електродвигун. На ньому є панель управління. Також у комплекті пропонується лоток для фруктів і ягід, ємність для макухи та соку, а також безпосередньо сам механізм, який подрібнює продукт і видавлює з нього сік.

Різновиди соковитискачів, яка соковижималка краща

Щоб зрозуміти, яка найкраща соковижималка, необхідно розібратися у видах кухонних ґаджетів, а також принципах роботи, адже саме від цих параметрів залежить якість видобутого соку і його обсяг. Сьогодні на прилавках можна зустріти відцентрові, шнекові та цитрусові соковитискачі.

Відцентрова соковижималка, найкращий соковитискач

Найкращий соковитискач призначений для отримання соку як з овочів, так і фруктів. Її робота заснована на дії відцентрової сили. Після поміщення продуктів у прилад, вони потрапляють у відсік до подрібнювача, де згодом перетираються через спеціальні дискові терки. Коли плід повністю подрібнений, він потрапляє до сепаратора, де під високим тиском і дією відцентрової сили відбувається відділення соку від макухи.

Тип сепаратора

Виробники пропонують відцентрові соковитискачі, що мають циліндричний або конічний тип сепаратора.

  1. Циліндричний тип сепаратора дасть змогу отримати до 95 % соку. Але такі моделі мають невеликий недолік, з часом сепаратор забивається, і його необхідно очищати вручну, оскільки макуху потрібно видаляти.

  2. Конічний тип сепаратора призначений для частішого використання, а також переробки великих обсягів продуктів. Такі моделі дають змогу отримати до 70% соку і не потребують втручань, вони самостійно скидають макуху в спеціальний контейнер.

Переваги відцентрового соковитискача

До основних переваг відцентрової соковижималки варто віднести: простоту переробки як фруктів, так і овочів. Варто зазначити, що гаджет оснащений великою ємністю для соку. Швидкість віджимання соку порадує навіть найвибагливішу людину. Можна вибрати відповідний варіант моделі за відповідною вартістю з великого асортименту продукції.

Шнекові соковитискачі, найкращі соковижималки

Найкращі соковитискачі найнадійніші - це шнекові, оскільки вони досить примітивно працюють. Перемелювання плодів забезпечується завдяки тому, що шнековий вал обертається дуже на низьких швидкостях, а отримати сік можна тільки шляхом натискання фрукта на шнек. Сік відокремлюється через трубочку в склянку, а макуха в іншу ємність.

Переваги шнекового соковитискача

До основних переваг цього типу соковитискачів можна віднести відсутність окислення соку, а також збереження в ньому максимальної кількості корисних і незамінних вітамінів.

Також варто згадати, що шнекові соковитискачі відмінно справляються з відділенням соку від макухи, тому на виході залишки від плодів досить сухі, що свідчить про якісне віджимання соку.

Шнекові соковижималки працюють досить тихо, тому зробити собі свіжий сік можна навіть рано вранці, не потурбувавши оточуючих.

Цитрусовий соковитискач, найкраща соковижималка

Конусний соковитискач вважається однією з найпримітивніших. Відбувається віджимання соку завдяки конусній насадці, яка поступово обертається. У сучасних цитрусових соковижималках конус обертається завдяки наявності електроприводу, а в механічних необхідно видавлювати сік фрукта самостійно.

Переваги цитрусового соковитискача

Щоб приготувати собі сік, не потрібно готувати продукт, достатньо помити цитрусові, розрізати їх навпіл. Робота такого агрегату вважається майже безшумною, що дасть змогу готувати улюблені соки в будь-який час доби.

Такий варіант соковитискачів має досить доступну вартість, тому дозволити собі такий агрегат може кожен.

На які параметри звернути увагу, щоб обрати кращий соковитискач

Щоб визначитися, який соковитискач кращий, необхідно звернути увагу не тільки на її тип і якість віджимання соку, а й на інші параметри, щоб обраний агрегат вас зміг тішити якістю приготованого соку і процесом його виготовлення.

Який соковитискач кращий за потужністю?

Від потужності агрегату залежить, як швидко буде виходити сік, а також, яку кількість овочів і фруктів кухонний гаджет може обробити за короткий проміжок часу.

Для того щоб визначитися, яка соковижималка краща, варто вибирати потужність приладу, виходячи з його типу.

  1. Для цитрусових соковитискачів достатньо потужності агрегату в 40 Вт, завдяки чому буде виходити смачний і корисний сік.

  2. Якщо ви плануєте придбати шнековий соковитискач, тоді варто віддати перевагу приладу з потужністю від 150-200 Вт, завдяки чому будуть подрібнюватися навіть тверді частини плодів для створення смачного і корисного соку.

  3. Відцентрові соковитискачі мають бути потужними, оскільки ними найчастіше користуються для виготовлення великих партій соку. Тому, варто звертати увагу на машинки з потужністю від 500-2000 Вт. Якщо ви плануєте робити сік тільки з м'яких фруктів і овочів, цілком достатньо виявиться потужності 1000 Вт, але якщо ви плануєте робити соки з більш щільних інгредієнтів, тоді варто віддати перевагу більш потужним моделям.

Який найкращий соковитискач за об'ємом ємності?

Варто зазначити, що залежно від виробника та комплектації соковижималки ємність для соку може бути вбудованою або такою, що стоїть окремо.

Щоб зрозуміти, які соковитискачі найкращі, необхідно розібратися з об'ємами ємності, тоді буде зрозуміліше, яку модель варто придбати.

Обсяги ємностей для соку і макухи.

  1. Якщо ви віддасте перевагу ємностям у 300-600 мл, тоді ви зможете отримати не більше ніж 2 склянки соку. Також слід розуміти, що склянка для збору макухи буде набагато більшою, наприклад, її обсяг може бути близько 1,0-1,5 літра.

  2. Якщо у вас велика сім'я, тоді рекомендуємо звернути увагу на моделі, які мають об'єм ємності для соку 1,5-2 літри. У таких приладах стакан для макухи може бути 2,5-3 літри. Завдяки великим об'ємам можна переробляти великі об'єми сезонних фруктів і овочів.

Який соковитискач кращий, скільки швидкостей у ньому має бути?

Який соковитискач кращий - шнековий чи відцентровий, ви зможете вирішити самостійно. Слід поговорити про кількість швидкісних режимів, особливо цей параметр актуальний для відцентрових соковижималок.

Залежно від виробника і типу соковитискачі можуть налічувати до 9 швидкісних режимів. Завдяки наявності швидкостей можна перемелювати фрукти, обираючи низьку швидкість, а більш тверді на високій.

Якщо віддати перевагу моделям, що мають одну швидкість, тоді на ній можна буде переробляти тільки м'які фрукти.

Якщо ж ви плануєте частіше готувати з твердих продуктів, тоді варто віддати перевагу моделям, у яких є імпульсний режим, завдяки чому кількість отриманого соку може збільшитися.

Соковитискачі кращі моделі, матеріали корпусу

Залежно від того, якому матеріалу ви віддасте перевагу, безпосередньо залежатиме термін експлуатації кухонного гаджета.

  1. Пластикові моделі вирізняються красивим і стильним зовнішнім виглядом, а також невисокою ціною і невеликою вагою. Якщо вибирати модель кухонного приладу від відомого бренду, тоді можна бути впевненим у якості використовуваного пластику.

  2. Алюмінієвий корпус має більш представницький вигляд, до того ж його термін експлуатації набагато довший. Він не боїться легких ударів, якщо в пластику з'явиться тріщина, то на металі проста вм'ятина.

  3. Якщо у вас дозволяє фінансове становище, тоді віддайте перевагу сталевому корпусу. Він не тільки красивий, але й довговічний, а також міцний на відміну від інших матеріалів.

Які соковитискачі найкращі за матеріалом деталей, рівнем шуму, тривалістю роботи?

Сьогодні пропонується два варіанти виконання деталей - нержавіюча сталь і пластик.

Найчастіше з неіржавкої сталі виконуються терки, які використовують у відцентровій соковижималці, також зі сталі виготовляють ситечко, що встановлюють у шнекових моделях. Завдяки цьому матеріалу знижується можливість окислення готового продукту, а сам матеріал не піддається іржавінню.

Якщо віддати перевагу пластиковому варіанту, який, наприклад, був як шнек, то він також може прослужити довго, головне, щоб він був виготовлений з харчового пластику і відповідав усім вимогам і параметрам.

Рівень шуму соковитискача

Відцентрові соковитискачі працюють найгучніше, тому їхній рівень гучності може досягати 90 Дб. Простіші моделі, як-от шнекові та цитрусові, можуть бути менш гучними, і їхня шумопродуктивність не перевищує і 50 Дб.

Тривалість роботи агрегату

Цей показник не найважливіший для тих, хто купує соковитискач, щоб зробити склянку соку. Якщо ви плануєте робити заготовки на зиму, тоді обов'язково зверніть увагу на той факт, скільки може пропрацювати кухонний гаджет без відпочинку.

Розмір горловини

Щоб швидко пропустити будь-яку кількість продуктів, обов'язково необхідно звернути увагу на діаметр горловини, оскільки саме від цього показника залежить, наскільки дрібно необхідно нарізати інгредієнти.

Фахівці рекомендують віддавати перевагу соковитискачам, які мають діаметр горловини понад 65 мм.

Чи потрібен реверс у соковитискачі?

Реверс дає змогу змінити напрямок обертання вала. У соковижималках реверс незамінний, оскільки завдяки зміні напрямку обертання деталі, можна домогтися найбільш якісного вичавлювання соку з фруктів і овочів.

Також реверс може стати незамінним помічником, особливо якщо під час видавлювання соку в конструкцію потрапила кісточка, завдяки даній можливості не потрібно розбирати соковитискач, досить активувати реверс для її вилучення.

Додаткові функції

Щоб використання соковитискача було максимально простим, пропонується низка додаткових функцій.

  1. Крапля-стоп система, що забезпечує чистоту столу. Тобто, після того, як ви наллєте сік, на носик апарату надягається спеціальний ковпачок, що перекриває вихідний отвір.

  2. Автоматичне скидання макухи. Така функція зустрічається в відцентрових приладах. Макуха сама автоматично видаляється із соковижималки.

  3. Піновідокремлювач також встановлюється в відцентрових моделях і дає змогу затримувати пінку, що утворилася, і частинки фруктів, що потрапили.

Сьогодні представлені соковитискачі, найкращі моделі яких дадуть вам змогу приготувати смачний, ароматний і найголовніше - корисний сік.

Соковитискач який кращий за виробником

Якщо ви ще не знаєте, який соковитискач кращий, тоді рекомендуємо звернути увагу на виробників, які встигли зарекомендувати свій товар на ринку, а також пропонують якісну і сучасну техніку.

Варто віддати перевагу одному з перерахованих виробників: Scarlett, Kitfort, Polaris, Redmond, Profi Cook, Braun, Philips, Kenwood, Moulinex.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme