У вінницькій школі діти вчаться "виживати" без гаджетів (ВІДЕО)

Щоранку у дні акції учні здають телефони і не користуються ними протягом усього дня в школі

У вінницькій школі № 22 триває проект "Три дні без гаджетів". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "UA: Вінниця".

Щоранку у дні акції учні здають телефони і не користуються ними протягом усього дня в школі. На перервах школярі грають у настільні ігри.

"Такий день мені подобається дуже в школі. Я обожнюю, коли наступає середа і обожнюю здавати гаджети до ящика. Я не жалкую, що здаю їх туди. Дуже весело", - каже третьокласник Дмитро Хоміцький.

Акцію "Три дні без гаджетів" у школі розпочали два місяці тому з ініціативи представників Ради президента школи та підтримки вчителів.

Спочатку все було непросто. "Перший день, коли вони вже забирали ці телефони, їм було дуже важко, тому вони відразу дивилися в телефон хто їм написав, скільки фотографій вони не передивилися, скільки телефонних дзвінків було пропущено", - розповіла заступник директора школи Наталя Кудина.

До проекту поки що долучилися учні двох класів – третього і десятого.

"У першу чергу переслідували мету, щоб краще на уроках засвоювався матеріал. Адже часто буває, що ми відволікаємося на телефон, не чуємо вчителя, потім приходить контрольна робота і ми нічого не знаємо",- каже десятикласник Ілля Чайковський.

Шкільне життя без гаджетів підтримали не лише учні, а й батьки. Нині до проекту хочуть долучитися ще три класи. Наприкінці навчального року у школі підіб'ють підсумки незвичайної ініціативи.

Нагадаємо, у 22-й школі "ліквідували хімічну загрозу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #школа