У вінницькій школі "ліквідували хімічну загрозу" (ФОТО)

Тренування з цивільного захисту  відбулися на базі школи № 22

Учора, 18 грудня, у школі № 22 м. Вінниці відбулися тренування з цивільного захисту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Вінницькій області.

За тактичним задумом, у коридорі першого поверху школи учні виявили дві скляні посудини. Одну з них, без маркування, пошкодили, і з неї витікала рідина із різким неприємним запахом. Банка з написом "Радіоактивно" не пошкоджена.

Учні двох класів скаржилися на нудоту, запаморочення, загальне погіршення самопочуття. Працівники школи провели евакуацію учнів, сповістили чергових спеціалізованих служб цивільного захисту про надзвичайну ситуацію, а також обмежили доступ інших учнів до місця події.

Фахівці ДСНС на місці події провели попередню радіаційну та хімічну розвідку, евакуювали потерпілих з небезпечної зони й відбрали проби невідомої речовини. Працівники екстреної медичної допомоги відвезли потрепілих до лікувальних закладів.

За висновками керівництва ГУ ДСНС України у Вінницькій області, взаємодії екстрених служб було поставлено оцінку "добре".

Нагадаємо, вінницькі СБУшники "визволяли заручників" на залізниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #ДСНС