На Вінниччині судитимуть священика УПЦ МП за пропаганду георгіївської стрічки
На священика склали адмінпротокол і тепер він постане перед судом
- Вінниця
-
8 лютого 2018 16:18

Священика Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ МП Дмитра Курмоярова (Ієромонах Іоан) можуть притягнути до адміністративної відповідальності за розміщення ним 9 травня 2017 року у соціальній мережі "Фейсбук" зображення гергіївської стрічки. Інформацію, оприлюднену самим ієромонахом у соцмережі кореспондентці Depo.Вінниця підтвердили у відділі комунікації поліції
Вінницької області.
У Немирівському райвідділі поліції на церковнослужителя оформили адміністративну справу за матеріалами, скерованими СБУ.
"До поліції надійшла інформація від Управління Служби безпеки України у Вінницькій області для реагування у межах компетенції, визначеної законом, про те, що особа публічно демонструє у соціальній мережі "Фейсбук" заборонену символіку, - коментує речниця вінницької поліції Анна Олійник. – Співробітниками Немирівського відділу поліції було перевірено інформацію про те, що вказана особа публічно демонструє заборонену законом символіку, складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки". Протокол надано на розгляд суду".
Зауважимо, що санкцією статті 173-3 КУпАП передбачено, що публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.
Водночас церковнослужитель заявив, що збирається надалі відкрито носити "колорадську" символіку, бо вважає, шо штраф - це оплата "абонементу".
Нагадаємо, що цей священнослужитель вже потрапляв у поле зору Depo.Вінниця: свого часу він відмовився відспівувати загиблих на Сході кіборгів та вважає події на Східній Україні "громадянською війною".
Як нам повідомили тоді у правоохоронних органах, із 2014 року на Вінниччині жоден зі священників не притягався до відповідальності за антиукраїнську діяльність.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально