Вінничанка отримала престижну літературну премію

Роман Наталки Доляк "Загублений між війнами" визнано кращим художнім твором
Depo.
7 грудня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua
Вінничанка отримала престижну літературну премію
Вінничанка отримала престижну літературну премію

Вінничанка Наталка Доляк стала лауреаткою Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка у номінації "Кращий художній твір". Нагороду письменниця отримала за роман "Загублений між війнами", передає Depo.Вінниця з посиланням на "Черкаський край".  

Додамо, що премія імені Василя Симоненка започаткована Черкаською обласною радою та облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Мета премії - вшанування пам’яті поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризація його імені й творчості, а також заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

Нагадаємо, що історичний роман "Загублений між війнами" розповідає про життя Юрія Будяка (Покоса) - талановитого українця, який під час англо-бурської війни врятував життя молодого англійського журналіста Вінстона Черчилля. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця