ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани не хочуть здавати житло переселенцям зі Сходу

Викладач Донецького національного університету вже більше півроку не може зняти житло у Вінниці
Depo.
20 липня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua
Вінничани не хочуть здавати житло переселенцям зі Сходу
Вінничани не хочуть здавати житло переселенцям зі Сходу

Переселенцю з Донецька, викладачу ДонНУ Володимиру Кіпеню вінничани не хочуть здавати житло, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на radio-mb.com.ua.

Пошук квартири викладач почав одразу, як тільки університет переїхав у Вінницю. Перші відмови у здачі житла викладача не здивували, оскільки нині багато вінничан живуть в орендованих квартирах, тож високий попит на житло у Вінниці є завжди. Тим більше на початку нового навчального року, коли у місто з'їжджаються тисячі студентів.

Однак півроку пошуку змусили чоловіка звернутись за допомомгою в агентство нерухомості. Однак ріелтори відмовились допомагати переселенцю шукати житло. За словами Володимира Кіпеня, співробітники агентства пояснили, що власники квартир не хочуть здавати свої квадратні метри переселенцям зі Сходу.

Професор був особливо ображений тим, що вінничани навіть в оголошеннях в газетах та в Інтернеті вказують, що переселенцям надавати притулок не бажають.Вінничани не хочуть здавати житло переселенцям зі Сходу - фото 1

"Така позиція орендодавців дійсно існує і вона, мабуть, на ментальному рівні", - каже представник агентства нерухомості "Олімп" В'ячеслав Заремба.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua