Як відомі вінничани "змивали з себе гріхи" в ополонках

Своїми фото з хрещенського купання поділилися в соцмережах близько десятка відомих людей з Вінниччини
Depo.
19 січня 2016 18:51
ФОТО: depo.ua
Як відомі вінничани "змивали з себе гріхи" в ополонках
Як відомі вінничани "змивали з себе гріхи" в ополонках

Як виявилось, далеко не усі впізнавані вінничани підтримують традицію купання у крижаній воді на Водохреща. Проте, інтернет-видання Depo.Вінниця все ж відшукало кількох відчайдухів, які не побоялися холоду і скупались у воді, яка на сьогодні набуває цілющих властивостей, а також "змиває" людські гріхи. 

Одним з перших свої фото на фоні карпатської річки Прут опублікував на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" нардеп Андрій Тетерук: "Христос охрестився в річці Йордан. Здоров'я всім міцного і Божої ласки. Україні потрібна міцна нація", - написав нардеп.  

В гірську річку та в ополонку - де та як вінницькі ВІПи купалися на Водохреща   - фото 1

Виставив свої фото з хрещенського купання у крижаній воді і нардеп Сергій Кудлаєнко. Він повідомив, що пірнав в одному з мальовничих куточків України. Де саме – не уточнив. "Крижана вода на свято Водохреща – особлива. Вона дарує здоров'я, сили, очищує і допомагає. Але ми всі повинні щодня дбати про чистоту власних думок і вчинків, про духовність та єднання заради миру і процвітання України", - написав Кудлаєнко.

В гірську річку та в ополонку - куди та як вінницькі ВІПи пірнали на Водохреща - фото 2

Купалися в крижаній воді і депутати Вінницької обласної ради. Голова бюджетної комісії облради "тимошенківець" Геннадій Мазур та депутат облради "свободівець" Тарас Фурман купалися в одній ополонці. 

В гірську річку та в ополонку - де та як вінницькі ВІПи купалися на Водохреща   - фото 3

"Зачекінилась" біля ополонки і головна вінницька "бютівка", заступник голови облради Людмила Щербаківська.

В гірську річку та в ополонку - де та як вінницькі ВІПи купалися на Водохреща   - фото 4

Ще одна "тимошенківка", депутат міськради Ганна Давиденко морозяної води не злякалась і таки пішла купатися. Хоча і зізналася, що себе довелось переборювати: "Для мене цей день сповнений багатьма змістами. Один із них - це побороти себе", - написала депутатка. 

В гірську річку та в ополонку - де та як вінницькі ВІПи купалися на Водохреща   - фото 5

Відео з купання виклав на своїй сторінці шоумен та ведучий Костянтин Станіславський, більш відомий вінничанам як Космос. 

В гірську річку та в ополонку - де та як вінницькі ВІПи купалися на Водохреща   - фото 6

Нагадаємо, одним з перших сьогодні в крижаній воді скупався лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк. Співак купається на Водохреща п'ять років поспіль. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця