Як лідер "ТІКу" Бронюк відкривав хрещенські купання у Вінниці

Шоумен вирішив купатися зранку, аби уникнути надмірної уваги
Depo.
19 січня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
Як лідер "ТІКу" Бронюк відкривав хрещенські купання у Вінниці
Як лідер "ТІКу" Бронюк відкривав хрещенські купання у Вінниці

У Вінниці деякі любителі купання в ополонці не стали чекати офіційного старту цього дійства до 12.00 і занурилися у крижану воду з самого ранку, повідомляє Depo.Вінниця

Серед них - відомий співак, лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк. Фото з хрещенського купання він виставив на сторінці свого гурту у соцмережі "Фейсбук".

"На Водохрещення купаюся вже п'ятий рік поспіль. Ми з друзями робимо це у Вінниці на Вишенському озері рано-вранці - не пізніше сьомої години, коли вода ще прозора, а людей навкруги мало. Обов'язково беремо із собою чай у термосі. І, відчувши радість від того, як твої п'яти прилипають до льоду, потім з піднесеним настроєм роз'їжджаємося у справах", - написав "вінницький олень". 

З лідером "ТІКу" пірнав і вінницький журналіст Роман Ковальський, який розповів, що це саме він "підсадив" Бронюка на купання в ополонці. 

"Я купаюся постійно. І от одного разу Віктор питає: будеш цього року купатися на Водохреща? Я кажу: буду. Він: ну і я тоді буду. З тих пір він купається кожного року на свято", - розповів журналіст. 

За словами Ковальського, співак занурюється у воду зранку, щоб уникнути зайвої уваги та роздавання автографів. Адже робити це, стоячи на морозі в одних плавках, незручно. 

"Колись була така ситуація, що він тільки вийшов з ополонки, а до нього біжать по автограф. Ну який може бути автограф, коли холодно?", - пояснив журналіст. 

 Як Бронюк у Вінниці відкрив хрещенські купання  - фото 1

 Як Бронюк у Вінниці відкрив хрещенські купання  - фото 2

 Як Бронюк у Вінниці відкрив хрещенські купання  - фото 3

 Як Бронюк у Вінниці відкрив хрещенські купання  - фото 4

 Як Бронюк у Вінниці відкрив хрещенські купання  - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця