Смартфон замість бюлетеня: У двох ОТГ на Вінниччині тестуватимуть електронне голосування

Дві громади Вінниччини відібрали для участі у програмі з впровадження електронних рішень  
 

Смартфон замість бюлетеня: У двох ОТГ на…

Жданівська та Іллінецька об’єднані громади Вінниччини увійшли до пілотного проекту з впровадження електронних рішень, що реалізується у п’яти областях України. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу швейцарсько-української програма EGAP.

Загалом відібрано десять громад, де в межах проекту намагатимуться покращувати якість надання публічних послуг та підвищення довіри людей до місцевої влади.

За умовами конкурсу з відбору громад, що проводився у січні-лютому, участь могли брати лише ОТГ, що вже готові до змін та впровадження цифрових технологій. У Вінницькій області переможцями конкурсу стали Іллінецька та Жданівська громади.

"Суть проєкту полягає у побудові довірливих та прозорих взаємовідносин між владою, громадою та бізнесом завдяки впровадженню інноваційних технологій, які дозволять людям реалізувати власні ідеї розвитку ОТГ, а місцевій владі - стати більш прозорою та зрозумілою для громади. Значна увага також приділятиметься покращенню процесів надання адміністративних послуг населенню", – повідомляють у програмі  EGAP.

Очікується, зокрема, що люди зможуть за допомогою смартфону голосувати за важливі рішення громади, обирати, куди мають витрачатися кошти бюджету, а також подавати свої пропозиції та ідеї для наступних проєктів або вирішення поточних питань.

Нагадаємо, на Вінниччині започатковують молодіжний ОТГ-фест.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"