UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці відбулося друге засідання у справі "числа диявола" в е-квитку

Деякі вінничани принципово відмовляються надавати свої дані для оформлення персоніфікованої муніципальної картки

У Вінниці відбулося друге засідання у сп…

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбулося друге підготовче судове засідання до розгляду справи за позовом кількох громадян, які вимагають скасувати запровадження електронного квитка у Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Місто над Бугом".

Представниця позивачів Олена Кучерук каже, що люди принципово відмовляються надавати свої дані для оформлення персоніфікованої муніципальної картки.

"Пільговики взагалі не сплачують за проїзд. Ми не хочемо, щоб нас обліковували. Примус щодо обробки даних в автоматизованих системах призводить до того, що проходить ідентифікація, тобто ототожнення цієї людини із номером, який присвоюється у цій електронній системі", – така позиція позивачів.

Після судового засідання директорка "Вінницякартсервіс" Катерина Бабіна розповіла, що запровадження е-квитка жодним чином не позбавляє громадян права на безкоштовний проїзд. Адже для них передбачена пільгова муніципальна картка. Пільговикам потрібно буде лише прикласти її до валідатора й обов’язково мати при собі посвідчення, яке надає право безкоштовного проїзду. Також діє і кілька альтернативних способів оплати за проїзд.

"Громадяни можуть придбати паперовий квиток, оплатити за допомогою qr-коду, надіслати смс-повідомлення. Додатково впроваджуємо муніципальну картку вінничанина. Саме позивачі стверджують, що у нас немає альтернативних способів оплати, хоча можливість придбати паперовий квиток все ще залишається. Також у кіосках "Преса" можна придбати неперсоніфіковану картку, яка не потребує внесення персональних даних", – зазначила Бабіна.

Представників підприємства дивує і позиція позивача щодо релігійних переконань. За словами Катерини Бабіної, в Римі вже багато років працює автоматизована система обліку оплати проїзду в громадському транспорті, і ніхто з вірян не протестував проти її запровадження.

Нагадаємо, група вінничан через суд вимагає скасування е-квитка, бо в ньому "число диявола".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"