Група вінничан через суд вимагає скасування е-квитка, бо в ньому "число диявола"

Позивачі – "особи з релігійними переконаннями", яких не влаштовують жодні автоматизовані системи

Група вінничан через суд вимагає скасува…

На четвер, 23 січня, на 12:00  у Вінниці призначене  підготовче судове засідання у справі за позовом про скасування електронного квитка. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ухвалу Вінниицького окружного адміністративного суду.

Кілька вінничан, представників неповнолітніх дітей і опікунів дітей-інвалідів, позиваються до Вінницької міської ради і вимагають скасувати нещодавно запроваджену автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування. На стороні відповідача – комунальні підприємства "Вінницякартсервіс" і "Вінницька транспортна компанія".

Як повідомила виданню "Vежа" директорка КП "Вінницякартсервіс" Катерина Бабіна, позивачами є "особи з релігійними переконаннями", яких не влаштовують жодні автоматизовані системи. Вони стверджують, що всі штрих-коди та картки мають "число Диявола", тобто "666" і вимагають скасувати е-квиток.

"Наскільки мені відомо, вони звертались до якогось університету і той університет їм підтвердив, що штрих-код і QR-код мають "шістки". Я, чесно кажучи, не бачила цього документа і не зрозуміла, де там "число диявола", – зазначила Катерина Бабіна. – Вони говорять, що ("число диявола") є в штрих-кодах і QR-кодах", – розповідає Бабіна.

За її словами, що влітку 2019 року до "Вінницякартсервісу" і міської ради звернулися 97 осіб з проханням не впроваджувати систему електронного квитка, оскільки "це порушує їхні конституційні права". Їм пропонувалося кілька альтернативних варіантів, проте скаржники не хотіли приставати на жодну з пропозицій.

Як пояснила Катерина Бабіна, електронний квиток було запроваджено згідно з законодавством України. Тому скасування рішення про запровадження квитка може бути лише за умови скасування відповідних законів України.

Підготовче судове засідання у справі відбудеться в залі №9 Вінницького окружного адміністративного суду (вулиця Брацлавська, 14). 

Нагадаємо, на початку грудня у Вінниці почала діяти система е-квитка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"