Тридцять років стоїть пусткою: У селі на Вінниччині діти влаштували виставку у недобудованій школі

На виставці презентували близько 500 фоторобіт на тематику, пов’язану з селом та школою

Тридцять років стоїть пусткою: У селі на…

У селі Гопчиця Погребищенського району, що на Вінниччині, у недобудованій школі відкрилася виставка "Переродження". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сайт села.

Головна мета творчої акції – привернути увагу до теми, яка непокоїть жителів Гопчиці вже 30 років – це недобудована школа у центрі села.

"Нова, велика і простора, вона могла би стати культурним та освітнім центром села, поєднавши школу, садок та мистецькі гуртки. Проте вже кілька десятиліть довгобуд пустує і щодня нагадує жителям про можливості, яких поки що позбавлене село. Тому саме це місце організатори обрали для проведення виставки: сотні фотографій, арт-інсталяції та перформенси наповнені новим змістом простори школи – усе це про виставку "Переродження"", – йдеться у повідомленні.

На виставці презентували близько 500 фоторобіт на тематику, пов’язану з селом та школою. Фото розподілили по класах у тематичні експозиції: "Знання", "Класна робота", "Захисники", "Нащадки", "Громада", "Природа", "Спорт", "Праця", "Мить з минулого" та "Залишки Святотроїцької церкви".

Крім цього, в залах також були і тематичні арт-інсталяції з інтерактивною участю відвідувачів: "Перший дзвінок", "Дитячі мрії", "Дерево знань", "Навчання", "Ювілей" та "Відчуй, як звучить пустота" інсталяція "Коридор світла". Підготовка до відкриття фотовиставки "Переродження" тривала більше двох тижнів. Фінансову допомогу дітям і дорослим організаторам виставки надав місцевий меценат.

 Нагадаємо, у селі Гопчиці знайшли залишки розписів Свято-Троїцької церкви, яку зруйнували у 1930-х роках. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook