У вінницькій СБУ розповіли, коли завершиться розслідування щодо "калинівських вибухів"

У слідстві продовжують працювати над кількома версіями, але схиляються до основної

Слідчий відділ вінницького Управління СБУ та військові прокурори продовжують працювати над кримінальним провадженням за фактом диверсії на калинівському арсеналі. У спецслужбі наголошують, що справа є складною як для управління, так і всієї для держави, але обіцяють, що найближчим часом громадськість зможе дізнатися про причини вибухів, повідомляє Depo.Вінниця.

"Ми провели дуже великий обсяг роботи, хочемо розібратися у кількох версіях, які наразі опрацьовуємо, відхилити ті, які не підтверджуються та розкрити спосіб вчинення злочину. Призначена значна кількість експертиз, допитано чимало людей, у тім числі – із використанням поліграфу. Зараз і далі тривають оперативно-розшукові та контррозвідувальні, слідчі та негласні слідчі розшукові дії", - сказав начальник Управління СБУ у Вінницькій області Володимир Пахнюк у коментарі кореспондентці Depo.Вінниця.

Очільник регіонального управління спецслужби додав, що у рамках кримінального провадження також проведено 4 слідчі експерименти, призначено низку експертиз, здійснено 950 оглядів місця подій тощо.

На запитання, коли комусь із осіб оголосять про підозру у вчиненні диверсії, начальник відповів лаконічно: "Скоро. Треба просто дочекатися того моменту, коли ми проінформуємо громадськість про розкриття злочину. Робота триває. Процес складний, провадження складне, але ми на правильному шляху", - сказав Володимир Пахнюк.

Нагадаємо, що за 5 місяців досудового розслідування матеріали справи вміщалися у 76 томах. Станом на 26 лютого 2018 року, за даними Військової прокуратури Центрального регіону, допитано 694 свідка та 701 потерпілого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #СБУ