Начальник вінницької поліції хоче, щоб його перевірили

Антон Шевцов готовий відповісти на всі питання і навіть пройти поліграф
Depo.
25 лютого 2016 17:25
ФОТО: depo.ua
Начальник вінницької поліції хоче, щоб його перевірили
Начальник вінницької поліції хоче, щоб його перевірили

Як повідомляє кореспондент Depo.Вінниця, очільник управління Нацполіції у Вінницькій області Антон Шевцов, заявив, що має намір звернутися до СБУ, аби його співробітники провели внутрішнє розслідування. 

"Щодо звинувачень у сепаратизмі. Щоб зняти це питання, я прошу Службу безпеки України і Генеральну прокуратуру призначити щодо мене перевірку. Я прошу громадськість в особі народних депутатів підключитися до цієї перевірки. Я зроблю повне сприяння будь-яким слідчим діям компетентних органів з подальшим оприлюдненням їх результатів", - заявив поліцейський. 

Також Шевцов каже, що згодний "пройти поліграф". Якщо ж перевірку він не пройде, то каже, що шукатиме іншу роботу. 

Про акаунт в своєї дружини Антон Шевцов говорити відмовився. На запитання одного з журналістів, кому залишається вірною Олена Шевцова, поліцейський зауважив, що вона "вірна своєму чоловікові". 

Нагадаємо, днями у Вінниці розгорівся скандал щодо ймовірних проросійських поглядів нового очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова та його сім'ї, яка до цього часу перебуває в окупованому Криму. Вінницькі активісти знайшли сторінки дружини Шевцова Олени, з яких вона "лайкала" проросійські групи та висловлювання. 

Читайте також: Головний поліцейський Вінниці: герой АТО чи сепаратист?

Більше новин Вінниці та області чит