Шеф вінницької поліції каже, що він не "сєпар"

Антон Шевцов відповів на звинувачення в сепаратизмі, які днями на його адресу пролунали в соцмережах
Depo.
23 лютого 2016 19:09
ФОТО: depo.ua
Шеф вінницької поліції каже, що він не "сєпар"
Шеф вінницької поліції каже, що він не "сєпар"

Новопризначений керівник поліції Вінницької області Антон Шевцов прокоментував закиди в сепаратизмі на його адресу у "Фейсбуці", передає Depo.Вінниця

Він запевняє, що фото, які в соцмережах знайшла вінницька автомайданівка Таїса Гайда, зроблено в 2013 році, тоді, коли півострів ще не було окуповано. 

"Ці фото зроблені 9 травня 2013 року і на фото мої сини тримають прапор, під яким воював мій дід", - пише Шевцов. 

Шеф вінницької поліції каже, що він не "сєпар" - фото 1

За словами Шевцова, на світлині дійсно його сини та дід Максим Матвійович, який під час Другої світової війни воював у партизанському загоні в Білорусі, а потім – воював і служив на флоті. 

"...нагадаю, що під час військових парадів в Севастополі до його захоплення завжди брали участь підрозділи двох флотів – українського і російського, а також їх бойова техніка", - пояснив очільник вінницької поліції. 

Натомість активістка Таїса Гайда вважає, що розміщувати такі світлини навесні 2014 року - неприпустимо.

"Ці фото були зроблені у 2013 році, але розміщені - у жовтні 2014 року, коли Крим вже був окупованим. Неприпустимо, щоб людина, яка займає таку важливу посаду відкрито хизувался подібними знімками", - пояснила Гайда свою позицію.

Гайда організувала похід активістів до Шевцова за поясненнями, однак начальника поліції на місці не було.

"Вінниччина межує з Придністров'ям, тому ми, як громадськість, переживаємо, що в час війни людина, яка має відповідати за нашу безпеку, може сприяти тому, що наша область опиниться під загрозою", - каже автомайданівка. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця