Що символізуватиме куля, яку хочуть встановити біля входу в центральний парк Вінниці
Виявляється, автора проекту арки надихнула іграшкова кішка
- Вінниця
-
6 липня 2018 12:16

Біля входу до Центрального парку Вінниці встановлять кулю, яка символізуватиме голову кішки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".
Виявляється, автора проекту арки біля входу в парк, Романа Мерхеля, надихнула іграшкова кішка.
"Біля арки, в протилежній частині до шпиля що поруч з нею, мають поставити кулю. Вона буде свого роду символом голови кішки. Адже саме зображення цієї тваринки надихнуло автора відомого символу нашого міста, який багато років сприймався як космічна фантазія", - розповів під час чергового об'їзду міста вінницький міський голова Сергій Моргунов.
"Сьогодні ми шукаємо креслення тієї кулі, бо її там не було, немає проекту, не знаємо її розмірів. Збереглось фото тієї іграшки, форма якої підказала ідею автору проекту. Можливо, це буде не просто куля, а стилізований глобус Вінниці", – пожартував мер.
Урбаністи визначають, де втсановити кулю, щоб вона не заважала підйому в парк людей з інвалідністю. Крім того, при воході в парк збираються відновити трапецієвидний фонтан, який колись там був. Втім, мер обіцяє, що сам вхід у парк лише оновлять, а особливо змінювати не будуть.
"Наше завдання зберегти те, що там є. Бо в Україні, та й і в Європі таких архітектурних комплексів збереглось небагато. Ми також відновимо сходи, пішохідну зону перед аркою, саму арку теж відремонтуємо там де це необхідно, відремонтуємо шпиль, обов'язково залишимо там грибочки", - додав Моргунов.
Для зручного пересування людей з інвалідністю будуть створені відповідні пристосування.
Нагадаємо, у Вінницькій міськраді відповіли на петицію про "покращення" арки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:31Негода накрила Україну: Які регіони постраждали найбільше (ВІДЕО) Відео
- 18:36"Укрзалізниця" запускає нові маршрути з серпня
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 11:31Ці моделі iPhone користувачі люблять найбільше Актуально
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 11:33Кількість постраждалих на Вінниччині зросла
- 09:55Після масованої атаки на Вінниччині погіршилася якість повітря: Жителів закликають не виходити на вулицю та носити респіратори
- 08:40Ворог вночі 16 липня масовано атакував Вінницьку область. Пошкоджено промислові об'єкти та житлові будинки
- 13:26Київ – Гдиня: автобусна подорож до польського Балтійського узбережжя Актуально
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:42У місті на Вінниччині зареєстровано спалах сальмонельозу
- 20:16Як відкрити точку з продажу шаурми в Україні і не прогоріти Актуально
- 22:00 У Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО
- 15:33Продавав довідки про інвалідність за $4 000: Вінничанину повідомили про підозру ФОТО