ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під час судового засідання підсудний Хорт викликав поліцію

Юрій Павленко написав заяву, щодо порушення його прав
Depo.
18 березня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua
Під час судового засідання підсудний Хорт викликав поліцію
Під час судового засідання підсудний Хорт викликав поліцію

В четвер, 17 березня, під час судового засідання підсудний Юрій Павленко викликав до зали засідань поліцейських, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vlasno.info.

"Я відмовився від державного адвоката, якого викликали без моєї волі 1 березня. Суддя Курбатова вчинила посадовий злочин, позбавивши мене права на захист, залучила захисника, від якого я відмовився. Мій строк утримання закінчувався 6-го числа, тому ці незаконні дії провели швидко і без зайвих свідків", - зазначив присутнім причину виклику поліції Юрій Павленко.

Водночас суддя Курбатова звинуватила адвоката Валерія Палія в тому, що той ніби покинув підзахисного Павленка. Наряд поліції прибув до зали засідань та прийняв заяви від адвоката Валерія Палія та Юрія Павленка. Після декількох зауважень щодо дій активістів у залі суду суддя Ірина Курбатова перенесла засідання. Сьогодні об 11:30 у Вінницькому міському суді відбудеться засідання по справі "Шостого грудня" і продовжать допит свідків за справою Юрія Павленка.

Нагадаємо, що попри присутність на сесії обласної ради 11 лютого "групи підтримки" Юрія Павленка, серед яких була і його мама, депутати не захотіли визнавати Хорта та ряд інших ув'язнених "політичними".