Під час судового засідання підсудний Хорт викликав поліцію

Юрій Павленко написав заяву, щодо порушення його прав
Під час судового засідання підсудний Хорт викликав поліцію
Під час судового засідання підсудний Хорт викликав поліцію

В четвер, 17 березня, під час судового засідання підсудний Юрій Павленко викликав до зали засідань поліцейських, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vlasno.info.

"Я відмовився від державного адвоката, якого викликали без моєї волі 1 березня. Суддя Курбатова вчинила посадовий злочин, позбавивши мене права на захист, залучила захисника, від якого я відмовився. Мій строк утримання закінчувався 6-го числа, тому ці незаконні дії провели швидко і без зайвих свідків", - зазначив присутнім причину виклику поліції Юрій Павленко.

Водночас суддя Курбатова звинуватила адвоката Валерія Палія в тому, що той ніби покинув підзахисного Павленка. Наряд поліції прибув до зали засідань та прийняв заяви від адвоката Валерія Палія та Юрія Павленка. Після декількох зауважень щодо дій активістів у залі суду суддя Ірина Курбатова перенесла засідання. Сьогодні об 11:30 у Вінницькому міському суді відбудеться засідання по справі "Шостого грудня" і продовжать допит свідків за справою Юрія Павленка.

Нагадаємо, що попри присутність на сесії обласної ради 11 лютого "групи підтримки" Юрія Павленка, серед яких була і його мама, депутати не захотіли визнавати Хорта та ряд інших ув'язнених "політичними".

Читайте також: У суді щодо подій 6 грудня, прибічники Хорта порвали портрети Порошенка

Більше новин Вінниці