Депутати обласної ради не визнали, що в Україні є політв'язні

Сьогодні, 11 лютого, під час чергового пленарного засідання Вінницької обласної ради депутати не підтримали звернення до керівництва країни щодо неприпустимості політичних переслідувань
Depo.
11 лютого 2016 19:48
ФОТО: depo.ua
Депутати обласної ради не визнали, що в Україні є політв
Депутати обласної ради не визнали, що в Україні є політв'язні

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Звернення, яке запропонували підтримати вінницьким депутатам, об'єднали з двох різних звернень авторства депутатів Володимира Барцьося та Валерія Скрипченка. Різниця між ними полягала у тому, що Скрипченко запропонував визнати політв'язнями усіх заарештованих, яких сьогодні називають політв'язнями. У Барцьося йшлося лише про вінничанина Юрія Павленка, відомого як Хорт, який наразі перебуває у вінницькому СІЗО.

Від імені останнього, його побратим Юрій Кисельов зачитав з трибуни звернення до депутатів обласної ради. Хорт вказав на політику подвійних стандартів, які ведуть депутати та закликав їх "не грати в брудні ігри". Депутати уважно вислухали. Кілька керівників фракцій навіть виступили у підтримку звернення, однак рішення приймати народні обранці не забажали.

Навіть попри присутність на сесії "групи підтримки" Юрія Павленка, серед яких була і його мама, депутати не захотіли визнавати Хорта та ряд інших ув'язнених "політичними".

Депутат Барцьось запропонував повторно винести питання на позачергову сесію, оскільки в залі залишилось мало депутатів і шансів, що після переголосування набереться необхідна кількість голосів, мінімальні. 

Нагадаємо, сьогодні відбулась чергова четверта сесія Вінницької облради сьомого скликання. На порідок денний було винесено 55 питань. Усі питання депутати розглянути не встигли.  

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця