Новий заступник начальника вінницької поліції "відхрещується" від контрабанди в АТО

Олександр Селіверстов переконує, що не лише не порушував економічну блокаду окупованих територій, а й боровся з вивезенням продуктів на Схід України
Depo.
29 лютого 2016 17:19
ФОТО: depo.ua
Новий заступник начальника вінницької поліції "відхрещується" від контрабанди в АТО
Новий заступник начальника вінницької поліції "відхрещується" від контрабанди в АТО

Як повідомляє Depo.Вінниця, в понеділок, 29 лютого, новопризначений заступник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Селіверстов пояснив вінницьким журналістам, чому народний депутат Сергій Мельничук звинувачує його в співорганізації регулярних перевезень продуктів на окуповані території. 

"Мельничук мене не знає. А з контрабандою я реально боровся. І провезти її там просто нереально. Тодішня міліція стояла на третьому рубежі. А щоб везти незаконний вантаж, треба домовлятися з першими двома рубежами - Збройними силами та Нацгвардією", - розповів Селіверстов. 

За словами нового заступника начальника вінницької поліції, його прізвище нардеп випадково згадав у своєму "викривальному" дописі в соцмережі "Фейсбук".  

"Я бачив цей пост. Там згадуються прізвища Пасічника та Науменка. А оскільки я з ними працював... Ну то ж як? Якщо працював, то і "промишляв". Я так думаю. З іншої сторони, тоді були проблеми з батальйоном "Торнадо". Можливо, намагалися відвернути увагу від нього", - прокоментував поліцейський. 

Нагадаємо, у червні минулого року народний депутат Сергій Мельничук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" описав корупційну схему, яка з його слів "процвітає" в зоні АТО. У цій схемі Олександр Селіверстов забезпечував проїзд вантажівок з продуктами на окуповані території через блокпости. 

Селіверстов також прокоментував скандальну ситуацію, що скалалася з начальником вінницької обласної Нацполіції Антоном Шевцовим. На його думку ця ситуація неоднозначна і сім'ю поліцейського "діставати" не потрібно. 

Ситайте також: Як "злидар" Мельничук зробив з прокурорів клоунів

Більше новин Вінниці та області читайте на