Новий заступник начальника вінницької поліції вважає, що "діставати" сім'ю Шевцова не потрібно

Олександр Селіверстов прокоментував скандал з Антоном Шевцовим
Depo.
29 лютого 2016 12:37
ФОТО: depo.ua
Новий заступник начальника вінницької поліції вважає, що "діставати" сім
Новий заступник начальника вінницької поліції вважає, що "діставати" сім'ю Шевцова не потрібно

Новопризначений заступник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Селіверстов зустрівся з місцевими журналістами, передає кореспондент Depo.Вінниця

Правоохоронець прокоментував резонансний скандал, що розгорівся довкола кримчанина Антона Шевцова, який на початку лютого 2015 року очолив ГУ Нацполіції у Вінницькій області. 

"Він же служить не в російській поліції. Він теж залишив в Криму дуже багато, але виїхав. Щодо сім'ї - я не думаю, що там є якась загроза. Я чув, що вони збираються переїжджати на Україну", - сказав Селіверстов.

За його словами, ситуація дійсно неоднозначна.

"Ситуація неоднозначна, але це його особиста справа і діставати сім'ю не потрібно", - наголосив поліцейський.

Щодо своєї сім'ї, Селіверстов розповів, що вивіз дружину та дітей з окупованого Стахановська, що на Луганщині, ще у квітні 2014 року. Зараз дружина та двоє дітей - донька та син - живуть у його сестри у Полтавській області. 

Нагадаємо, що новий заступник начальника вінницької поліції Олександр Селіверстов до 2014 року був начальником Стаханівського міськвідділу міліції. Після того, як район захопили бойовики, Селіверстов, а також 14 начальників міськ- і райвідділів та 2080 співробітників міліції, вийшли з територій зайнятих терористами. 

Новий заступник начальника вінницької поліції прокоментував скандал з Шевцовим - фото 1

До призначення замначальником поліції Вінниччини Олександр Селіверстов займав аналогічну посаду на Чернігівщині, де тоді нинішній шеф вінницької поліції Антон Шевцов керував міськвідділком поліції.