Головним поліцейським Вінниччини призначили кримчанина Шевцова

Нового очільника правоохоронців області представили особовому складу
Depo.
5 лютого 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Головним поліцейським Вінниччини призначили кримчанина Шевцова
Головним поліцейським Вінниччини призначили кримчанина Шевцова

Сьогодні, 5 лютого, у Вінниці заступник голови Національної поліції України Олексій Руденко представив особовому складу вінницької поліції начальника Головного управління поліції області Антона Шевцова, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної поліції. 

Підполковника поліції Шевцова призначено на посаду відповідно до наказу Голови Національної поліції від 28 січня 2016 року.

Довідка: Антон Шевцов народився 29 липня 1976 року в місті Севастополі. В органах внутрішніх справ працює з грудня 1998 року. Тривалий час працював на оперативних та керівних посадах в УБОЗ УМВС України в м. Севастополі. Під час захоплення Автономнії Республіки Крим навесні 2014 року залишився вірним присязі та виїхав з півострова. Антон Шевцов добровільно вступив до роти патрульної служби міліції особливого призначення "Луганськ - 1", близько року брав участь у бойових діях у зоні АТО на Сході України. З липня 2015 року очолив Чернігівський міськвідділ поліції, з листопада 2015 - Чернігівський відділ поліції.