Норма у кожного в голові: Психотерапевт розповіла, скільки сексу потрібно людині

Поняття норми в сексі не існує, а от "подружню норму" визначити можна. Щоправда у кожної пари вона буде різною

Норма у кожного в голові: Психотерапевт…
Фото: Ana Maria Moroz

Скільки інтиму потрібно людині залежить від її темпераменту та фізіології, переконана психотерапевт та сексолог із Вінниці Ольга Сологуб. За словами експертки, дуже важливо, аби конституція партнерів була схожою – таким чином жоден з пари не почуватиметься обділеним. 

Ольга Сологуб запевняє: якщо йдеться про сексуальне життя людини, то не доречно говорити про чіткі норми. Норма у сексі – у кожного в голові. І якщо хтось почувається комфортно, маючи декількох статевих партнерів одночасно або два статевих акти на рік, це і є його чи її індивідуальною нормою. 

Експертка наголошує: усе залежить від статевої конституції, яка може бути сильною, слабкою або середньою. Вона залежить від фізіологічних особливостей людини, її темпераменту та є вродженою ознакою на кшталт кольору очей чи росту. Водночас існує поняття подружньої норми, тобто регулярність статевого життя, прийнятна для конкретної пари. "Дуже важливо, аби у парі і чоловік, і жінка мали однакову конституцію або принаймні не полярну. Наприклад, високу у чоловіка та середню у жінки чи навпаки. У протилежному випадку, наприклад, коли чоловік має сильну конституцію, а жінка – слабку, задовільнити один одного їм буде важко", – каже Ольга Сологуб.

Скільки саме статевих актів матиме пара на тиждень мають визначити партнери. Якщо статева конституція середня, це може бути два-три акти на тиждень, якщо сильна – декілька на день. Але при цьому важливо, щоб не відбувалося примусу з боку партнера з сильною конституцією щодо партнера з низькою чи середньою. "Неправильно, якщо жінка примушує себе займатися сексом, коли не має такого бажання, аби не образити чоловіка. Можливо, головний біль, на який вона скаржиться, після сексу й мине. Але тіло жінки запам`ятає, що вона примушує себе, що їй неприємно, і у подальшому вона може втратити сексуальне бажання", – наголошує Ольга Сологуб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"