Начальник вінницької Нацполіції каже, що його дискредитують через резонансні справи

Антон Шевцов скликав прес-конференцію щодо скандалу, пов'язаного зі звинуваченнями його в сепаратизмі
Depo.
25 лютого 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
Начальник вінницької Нацполіції каже, що його дискредитують через резонансні справи
Начальник вінницької Нацполіції каже, що його дискредитують через резонансні справи

Сьогодні, 25 лютого, очільник вінницької обласної Нацполіції Антон Шевцов під час прес-конференції намагався спростувати звинувачення щодо сепаратизму, які закидають йому вінницькі активісти, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

За словами Шевцова, його дискредитують через перші результати роботи на посаді начальника ГУ поліції у Вінницькій області. Зокрема, за його словами, спроби дискредитації почалися відразу після того, як він взяв на контроль хід розслідування низки резонансних кримінальних проваджень. 

"Мене зацікавило, на яких підставах у нас з легкістю видавалися у великих кількостях дозволи на зброю людям з сумнівною репутацією. Відразу ж від активістки, чий чоловік фігурує в одному з таких проваджень, в мою сторону посипалися звинувачення в сепаратизмі", - сказав Шевцов. 

Він наголосив, що розслідування вищезгаданих проваджень продовжується і він зробить все для того, щоб винні особи були встановлені і понесли відповідне покарання.

Нагадаємо, очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова звинуватили у прихильності до "русского міра через вподобані на його сторінці в соцмережі проросійські групи. Згодом виявилось, що дружина та діти Шевцова до цих пір проживають в окупованому Криму і також на своїх сторінках "лайкають" проросійські групи та вислови. В Міністерстві надзвичайних ситуацій інцидент поки що не коментують

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця