На Вінниччині зареєстровано першу підозру на коронавірус
Хворого госпіталізували в Козятині, однак планують перевезти до інфекційного відділення у Вінницю
- Вінниця
-
12 березня 2020 13:13

Сьогодні, 12 березня, на засіданні комісії з ТЕБ і НС у Козятині завідувач козятинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук розповів про госпіталізацію чоловіка з підозрою на коронавірус. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Ріа-Козятин.
Повідомляється, що чоловік, який тривалий час живе в Баварії (Німеччина), 1 березня приїхав провідати свою матір в Козятин. 9 березня він відчув погіршення стану здоров’я, три дні лікувався народними методами, а 12 березня йому стало зле — відчув ускладнення дихання і звернувся до лікарів.
Читайте також: Що треба знати про "коронавірусний" карантин на Вінниччині
Стало відомо, що сьогодні, 12 березня, хворого швидка доставила до ЦРЛ з підозрою на коронавірус. Лабораторного підтвердження ще не має. На даний час відстежуються всі шляхи його контактів. Хворого планують перевезти в інфекційне відділення вінницької лікарні.
Нагадаємо, в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус. Відтак відповідні заходи ввели і на території Вінницької області. Усі школи, дитячі садочки та вищі навчальні заклади закрили до 3 квітня. В садочках Вінниці – вводиться особливий режим роботи.
У Вінниці переносять театральні вистави й концерти. Однак лише один кінотеатр з чотирьох скасував сеанси.
На Вінниччині також запроваджено "гарячу" телефонну лінію для звернень з питань коронавірусу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:42У місті на Вінниччині зареєстровано спалах сальмонельозу
- 20:16Як відкрити точку з продажу шаурми в Україні і не прогоріти Актуально
- 22:00 У Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО
- 15:33Продавав довідки про інвалідність за $4 000: Вінничанину повідомили про підозру ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:35Як зробити вихідний дзвінок ефективним: поради для бізнесу Актуально
- 21:39Летальне зіткнення: На Вінниччині в ДТП горіли дві вантажівки та бус ФОТО
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:26На Вінниччині підліток отримав сильне ураження струмом на даху вантажного вагона ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео