Заслужений вчитель-педофіл влаштував "турне" сільськими школами

Вчитель біології, який змусив вінницького старшокласника роздягнутись "для огляду", знову влаштувався на роботу в одну із сільських шкіл
Depo.
9 грудня 2016 13:31
ФОТО: depo.ua
Заслужений вчитель-педофіл влаштував "турне" сільськими школами
Заслужений вчитель-педофіл влаштував "турне" сільськими школами

У школі села Кожухова Літинського району, що на Вінниччині, донедавна працював вчитель, якого судили за розбещення малолітніх. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33-й канал.

У 2013-му Дмитру Лазебному світило 6 років позбавлення волі, проте суд випустив обвинуваченого під заставу у майже 50 тис. гривень. Тоді житомирський "педагог" практикував нестандартне "репетиторство" і його затримали на гарячому з малолітнім учнем.

У вересні цього року Лазебного призначили директором школи у селі Черепова Хмельницького району. Його минулим ніхто не зацікавився, оскільки педагог мав посвідчення заслуженого вчителя України і навіть учасника АТО.

Коли Лазебний зрозумів, що подробиці його біографії стали відомі в селі, він написав заяву про звільнення і втік. Примудряючись і далі приховувати своє минуле, він влаштувався на роботу у маленькому селі на Вінниччині. 

Цього разу тривогу забив директор школи, оскільки від батьків надходитли усні заяви про "особливості" спілкування вчителя біології Лазебного з учнями-підлітками. Один зі школярів розповів батькам про те, що вчитель примусив його роздягнутися і оглядав його тіло. Батьки підняли скандал, який і дійшов до районного відділу освіти. Лазебного звільнили, а тепер з’ясовують, які він міг потрапити на роботу у школу, маючи таку біографію.

Заслужений вчитель-педофіл влаштував "турне" сільськими школами - фото 1

"Я пішов до голови Літинської райради та передав інформацію для подальшого вжиття заходів. Проте цього так і не відбулось. Через те я вирішив дати історії резонанс! Чому правоохоронні органи досі не займаються Лазебним? Скоріш за все, він має впливових родичів. Бо я чув, що звільнений вчитель вже десь працевлаштувався", – каже депутат селищної ради Володимир Римаренко.

Нагдаємо, що у вересні в селі Черепова Хмельницького району директором школи два тижні пропрацював Дмитро Лазебний, якого три роки тому мало не посадили як педофіла, що розбещував своїх учнів.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах