ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці мікрорайону "Академічний" не хочуть кладовища під своїми вікнами

Відповідно до плану забудови м. Вінниця, в мікрорайоні "Академічний" мають побудувати нове кладовище площею 36 гектарів
Depo.
4 квітня 2016 13:26
ФОТО: depo.ua
Мешканці мікрорайону "Академічний" не хочуть кладовища під своїми вікнами
Мешканці мікрорайону "Академічний" не хочуть кладовища під своїми вікнами

Мешканці мікрорайону "Академічний" виступають проти будівництва кладовища, будівництво якого заплановане в плані забудови території міста, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Власно.info.

Мешканці зібрались на громадські збори мікрорайону, де висловили своє обурення таким рішенням. Люди кажуть, що будівництво кладовище біля житлових будинків суперечить санітарним нормам та є неприйнятним з моральної точки зору, адже щодня їхні діти будуть спостерігати, як хоронять людей. Водії ж стверджують, що через таке сусідство їм доведеться простоювати в заторах, пропускаючи похоронні процесії.

На зборах люди вирішили звернутись до представників міської та обласної влади, аби питання винесли на розгляд сесій.

Нагадаємо, що у Вінниці на громадських слуханнях з урахуванням зауважень погодили "Детальний план території кварталу обмеженого вул. Сабарівське шосе, шосе на с. Шкуринці та проектною об’їзною дорогою в м. Вінниці". Проектом передбачено, що на території приєднаних до Вінниці земель, де знаходяться очисні споруди "Водоканалу", розмістять кладовище площею 36,5 гектаріві, парковку, зарезервують ділянку під спортивний об’єкт для технічних видів спорту та збудують об’їзну дорогу.

Мешканці мікрорайону "Академічний" виступають проти будівництва кладовища - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця