ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці з'явиться нове кладовище та об'їзна

В районі Собарівського шосе планують розмістити кладовище площею 36,5 га, парковку та спортивний комплекс
Depo.
31 березня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua
У Вінниці з
У Вінниці з'явиться нове кладовище та об'їзна

В середу, 30 березня, у Вінниці на громадських слуханнях з урахуванням зауважень погодили "Детальний план території кварталу обмеженого вул. Сабарівське шосе, шосе на с. Шкуринці та проектною об’їзною дорогою в м. Вінниці", повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Проектом передбачено, що на території приєднаних до Вінниці земель, де знаходяться очисні споруди "Водоканалу", розмістять кладовище площею 36,5 гектаріві, парковку, зарезервують ділянку під спортивний об’єкт для технічних видів спорту та збудують об’їзну дорогу. 

Водночас вінничани, які придбали земельні ділянки навпроти району "Академічний" не зможуть побудувати там дачні будинки без зміни цільового призначення ділянок. В мерії шукатимуть компроміс з людьми, які придбали ділянки для ведення особистого селянського господарства, а тепер не можуть на них зводити дачні будинки. Власникам ділянок, які знаходяться в зоні очисних споруд можуть випоатити компенсацію, або надати іншу ділянку. Ті ж, хто планує використовувати землю під комерційну забудову, можуть її оформити після затвердження даного плану виконкомом на початку квітня.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця