ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині Ахметов зупинив Ладижинську ТЕС

Міненерго перевіряє причини зупинки
Depo.
7 серпня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині Ахметов зупинив Ладижинську ТЕС
На Вінниччині Ахметов зупинив Ладижинську ТЕС

Енергоблок Ладижинської ТЕС, оперування якої здійснює ДТЕК, зупинився, причини зупинки ніхто не коментує, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на www.bbc.com.

Протягом цього тижня в енергетичній системі, з незрозумілих причин, вимкнулись три блоки, які оперуються ДТЕК, - це Запорізька (два блоки) і Ладижинська станція.

Після урядового засідання виконувач обов'язків голови державної НЕК "Укренерго" Юрій Касіч попросив СБУ перевірити причини простою енергоблоків та "зростання аварійності на генеруючих компаніях, яке інколи неможливо пояснити об'єктивними причинами". Наразі дефіцит електроенергії в Україні доводиться покривати за рахунок збільшення імпорту з Росії.

У компанії пояснюють: через брак антрацитного вугілля минулого року навантаження на ТЕС, що працюють на газовому вугіллі, значно зросло. "Для покриття пікових навантажень доводилося вмикати додаткові блоки і маневрувати із зупинкою на ніч", - кажуть у компанії. А відтак, після зими 2014-2015 років зношеність обладнання на станціях значно зросла. Отже, зросла і кількість та тривалість ремонтів і аварійних зупинок.

До цих проблем, пояснюють у ДТЕК, додалися і проблеми з фінансуванням ремонтів через те, що ДП "Енергоринок" заборгував холдингу 8,3 млрд грн.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця