Італійці хочуть модернізувати вінницькі підприємства

Італійські делегати відвідали низку вінницьких підприємств та запропонували варіанти покращення їх роботи
Depo.
3 березня 2016 08:41
ФОТО: depo.ua
Італійці хочуть модернізувати вінницькі підприємства
Італійці хочуть модернізувати вінницькі підприємства

Вчора, 2 березня, в рамках робочого візиту на Вінниччину, члени італійської делегації відвідали кілька місцевих підприємств та познайомилися з їх роботою, повідомляє Depo.Вінниця

Зокрема, італійцям показали Дашівський ремонтно-механічний завод, який займається відливанням з чавуну та виробництвом промислового устаткування. Італійські експерти одразу запропонували дві можливості для економії коштів заводу та отримання додаткового доходу: встановлення сонячних батарей на його даху та придбання установок для вироблення пелетів.

Один з учасників делегації Марко Бертоліна пообіцяв найближчим часом підготувати відповідні пропозиції для підприємства. Також італійці пообіцяли "зайнятися" вінницьким аеропортом - придумати варіанти для його успішної роботи. 

Крім того, гостей познайомили з роботою молочної галузі області. Один з експертів, Паоло Паломбо, зауважив, що людям, які здають молоко, потрібно об'єднуватись в кооперативи. 

"Італія має великий досвід роботи молочних кооперативів. Він успішний і ми можемо ним поділитись", - зазначив італієць. 

Нагадаємо, вчора керівництво Вінниччини підписало меморандум про співпрацю в галузі управління відходами з італійськими делегатами. Протягом року на Вінниччину приїжджатимуть італійські експерти, які вивчатимуть об'єми сміття, його тип, в яких населених пунктах його найбільше. Наприкінці року вони мають запропонувати систему поводження з побутовими відходами в області.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця