Італійці вивчатимуть вінницьке сміття

Експерти з Італії до кінця року мають запропонувати ефективні методи поводження з відходами на Вінниччині
Depo.
2 березня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua
Італійці вивчатимуть вінницьке сміття
Італійці вивчатимуть вінницьке сміття

Сьогодні, 2 березня, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова обласної ради Анатолій Олійник підписали меморандум про співпрацю в галузі управління відходами з італійськими делегатами, повідомляє Depo.Вінниця.

Проект передбачає вивчення системи поводження з відходами, яка наразі існує на Вінниччині та виявлення її недоліків. Протягом року на Вінниччину приїжджатимуть італійські експерти, які вивчатимуть об'єми сміття, його тип, в яких населених пунктах його найбільше. Наприкінці року експерти мають запропонувати систему поводження з побутовими відходами в області. 

"Вони мають сказати, де краще застосувати сортувальні лінії, де - роздільний збір сміття, де - спалювальні заводи, а де - просто захоронювати сміття. Адже міжнародний досвід показує, що, наприклад, будувати спалювальні заводи в кожному районі, економічно не вигідно", - пояснив перший заступник голови ОДА Андрій Гижко. 

Очільник італійської делегації Енріко Мартіалі у свою чергу зазначив, що Італія - теж не є якимось "чудом з чудес". Але, маючи певні досягнення у поводженні з відходами, вони готові поділитися своїм досвідом. Зокрема, щодо покращення процесу очищення стічних вод та поводження з твердими побутовими відходами.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця