Вирок Хорту оголосять через тиждень

Юрій Павленко був переконаний, що вирок уже готовий і його зачитають сьогодні

Оголошення вироку вінничанину Юрію Павленку, якого знають як Хорт, суддя Ірина Курбатова перенесла на наступний тиждень, повідомляє Depo.Вінниця

Як зізнався Павленко, він не очікував, що перерва буде такою довгою. 

"Чесно кажучи, такого не чекав, я думав, що вирок уже готовий. Але все рівно думаю, що буде не менше п'яти років, бо пред'явлено обвинувачення саме від цього терміну", - сказав затриманий. 

Після перерви в засіданні Павленко виголосив своє останнє слово. Він назвав вінницький суд ляльковим театром, а свою справу - трагікомедією.

"Даний ляльковий театр відпочатку не вважався мною судом. Дивно і комедійно виглядали допити свідків. Комедійно виглядало продовження тримання під вартою, для якого не було жодних підстав. І ця трагікомедія отримала назву "Справа Хорта" або "справа розірваного портерту Порошенка", - сказав Павленко.  

Сьгоднішній день він назвав знаковим. Адже, можна було б  дізнатися, який саме термін йому "замовили". 

"Я не розраховую, що у Вінницькому феодальному суді ми отримаємо рішення, яке можна було б назвати справедливим. І моє переконання базується на тому свавіллі, яке відбувалося тут протягом п'ятнадцяти місяців", - каже Хорт. 

Павленко переконаний, що йому немає за що просити вибачення, як і немає в чому визнавати себе винним.  

Нагадаємо, сьогодні, 22 березня, в суді Юрій Павленко висловив впевненість, що йому дадуть не менше п'яти років увязнення. Його звинувачують в організації масових заворушень під час штурму Вінницької обласної ради 6 грудня 2014 року. В СІЗО хлопець знаходиться вже 15 місяців. Нещодавно до нього навідувалась місія ОБСЄ, представникам якої він доводив свою невинуватість.

Хорту оголосять вирок через тиждень  - фото 1

Хорту оголосять вирок через тиждень  - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця