Хорт каже, що йому дадуть п'ять років

Прокурори вимагають термін на два роки більший - сім років
Depo.
22 березня 2016 15:15
ФОТО: depo.ua
Хорт каже, що йому дадуть п
Хорт каже, що йому дадуть п'ять років

Сьогодні, 22 березня, під час перерви у судовому засіданні, затриманий Юрій Павленко, відомий як Хорт, сказав, що очікує вироку у п'ять років ув'язення. Про це повідомляє Depo.Вінниця

"Очікую обвинувального вироку не менше п'яти років позбавлення волі. Я в цьому впевнений", - сказав з-за грат Павленко. 

Вранці продовжились судові дебати сторін, розпочаті вчора, 21 березня. Захисник Павленка Валерій Палій вкотре акцентував увагу на тому, що хлопець не винний, оскільки у справі немає складу злочину.

"Які докази ви представили суду в тому, що він винен. Прямий умисел? В чому він? Як ви його доведете? Павленко не закликав до насильства, до захоплення будівлі. Вина Павленку нав'язана, але не доведена жодним доказом", - звернувся він прокурорів.

Павленко у свою чергу, скориставшись правом на репліку, півгодини доводив абсурдність свого затримання та утримання під вартою, посилаючись на статті Конституції та законів. Крім того, вказав, що суд над ним шкодить Надії Савченко на Росії. 

"В соцмережах все більше постять історію про мене і моє незаконне утримання. Канали так званих ДНР і ЛНР, показуючи мене, говорять: як ви можете казати про свободу особистості, якщо самі порушуєте це у себе?", - сказав Павленко. 

На суд Хорта прийшов і Андрій Сарвіра - атовець, судова справа якого нещодавно теж набула великого резонансу. Сарвіру судили за бійку восьмирічної давнини. Та ж сама суддя, яка судить Хорта, Ірина Курбатова засудила його до п'яти років позбавлення волі. 

Хорт очікує, що йому дадуть п'ять років - фото 1

"Знаючи, що його судить Курбатова, а її ніколи не зупиняло відсутність яких-небудь доказів вини людини, думаю, йому можуть дати термін цілком реально. Наші ситуації багато в чому схожі - в моїй справі теж не було доказів вини, але п'ять років вона мені таки присудила", - висловив думку автовець. 

Хорт очікує, що йому дадуть п'ять років - фото 2

Хорт очікує, що йому дадуть п'ять років - фото 3

Хорт очікує, що йому дадуть п'ять років - фото 4

Хорт очікує, що йому дадуть п'ять років - фото 5

Нагадаємо, Юрія Павленка звинувачують в організації масових заворушень під час штурму Вінницької обасної ради 6 грудня 2014 року. В СІЗО хлопець знаходиться уже 15 місяців. Протягом цього часу до нього приїжджала місія ОБСЄ, членам якої він доводив свою невинуватість.

Читайте також: Хорт подав до суду на свою суддю

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця<