ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну

Надія Щербань розповіла про переваги та вади 11 розміру грудей
Depo.
14 серпня 2015 22:23
ФОТО: depo.ua
Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну
Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну

26-річна вінничанка Надія Щербань потрапила у Книгу рекордів України завдяки своїм генам - у дівчини від природи 11 розмір грудей, повідомляє Depo.Вінниця. Попередній український рекорд, 8 розмір, належав Катерині Сидоренко з Києва.

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 1

Офіційна реєстрація рекорду відбулася у студії одного із телеканалів, а сертифікат "Найбільші натуральні груди" дівчині вручили під час запису телеефіру. Програму під назвою "Убивчий розмір" глядачі побачать найближчим часом.

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 2

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 4

Зі слів Надії, у її родині всі пишногруді: і бабуся, і мама, і сестра. Себе особливою не вважає. Ніколи не виникало амбіцій стати відомою, тим більше за рахунок бюсту. Дівчина ніколи не робила жодних спроб прославитись. Один з телеканалів шукав у соцмережах людей з "видатними формами" - великими губами, очима, ногами, довгим волоссям. Представник Реєстру рекордів з'явився вже у студії безпосередньо для фіксації Надіних принад. Сама ж вінничанка до передачі поставилася, як до пригоди. А тепер бідкається, що до ефекту "великих грудей" додався "ефект впізнаваності".

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 3

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 4

Як не дивно, але найважче дівчині було не стільки морально підготуватись до передачі, як вирішити що одягнути? Вибір Надя зупинила на класиці - маленьке чорне плаття.

Дівчина зізнається, що своїми "перевагами" не користується, іноді вони їй навіть заважають. Наприклад, при прийомі на роботу директори-жінки відмовляють у працевлаштуванні.

.Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 5

У повсякденному житті постійно виникають проблеми з одягом. А білизну взагалі доводиться замовляти за кордоном - в Україні таких розмірів не шиють. Сукні Надія щоразу перешиває. 

Зараз Надія працює секретарем. Після передачі до неї почали звертатись модельні агенції з пропозиціями про співпрацю. Дівчина ще вагається щодо модельного майбутнього, адже її мрія - велика сім'я.

Наразі ж серце Наді вільне. А от душа переймається майбутнім держави. Дівчина активно займається громадською діяльністю. Нещодавно разом з активістами громадського об'єднання "Автомайдан Вінниччини", волонтерами та учасниками АТО рекордсменка ходила в облдержадміністрацію вимагати зустрічі з керівництвом області. 

Грудаста вінничанка-рекордсменка носить виключно імпортну білизну - фото 6

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця