ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця

На переконання волонтерів, бійців АТО, родичів загиблих атовців і переселенців, "передача" додасть мужності очільнику ради у прийнятті рішення щодо оренди приміщення для волонтерської організації
Depo.
13 серпня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua
Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця
Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця

13 серпня біля Вінницької обласної ради відбувся пікет організований ГО "Вінницький Автомайдан", під час якого активісти вимагали від голови обласної ради Сергія Свитка вирішити питання з приміщенням, яке орендують в облради волонтери, повідомляє Depo.Вінниця.

Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця  - фото 1

Обласна рада вимагає від волонтерської організації сплатити орендну плату в сумі 56 тисяч гривень. Справа дійшла до суду, і правники нарахували активістам ще й 40 тисяч пені. Активісти не згодні. Вони апелюють тим, що в країні йде війна, вони допомагають воїнам в зоні АТО, опікуються пораненими бійцями, родинами загиблих та переселенцями, відтак не мають зайвих коштів на орендну плату за офіс.

Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця  - фото 2

Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця  - фото 3

Волонтери наводять приклад інших областей, де органи влади йдуть назустріч волонтерам. Зокрема, в Одесі всім волонтерським організаціям надано триповерхове приміщення.

До вінницьких автомайданівців-пікетників вийшов заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, який пообіцяв, що ОДА допоможе у вирішенні конфліктної ситуації, зокрема, шукатиме варіант, щоб волонтерам за приміщення недовелося платити. Депутат обласної ради Сергій Смотрич заявив, що це питання буде винесено на розгляд найближчої сесії обласної ради.

Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця  - фото 4

На завершення зустрічі активісти таки вручили помічнику голови облради символічний подарунок для Сергія Свитка - металеві яйця. На переконання волонтерів, це додасть мужності очільнику ради у прийнятті рішень.

Вінницькі автомайданівці передали голові обласної ради яйця  - фото 5

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця