Лоскотайки, пухнасті вірші та історії з життя сміття: “Острів Європа” представив дитячу програму

У програмі чотириденного фестивалю "Острів Європа" на відвідувачів чекають незабутні зустрічі та емоції

З четверга до неділі, 13-16 червня, на різних локаціях міста Вінниці вже вдруге проходитиме літературний фестиваль "Острів Європа", передає Depo.Вінниця.

"Література виховує екосвідомість, вчить мріяти, розвиває фантазію навіть у найменших читачів" - зазначають організатори фестивалю і запрошують відвідати заходи для найменших гостей фестивалю. Усі івенти в рамках дитячої програми відбудуться у неділю, 16 червня, в бібліотеці №1.

Так, об 11:00 маленьких глядачів запрошують на майстер-клас Ірини Лазуткіної "Як навчитись літати на повітряній кулі".

"Єнотик Бо і повітряна куля" - це книжка про дитячі мрії, які живуть в кожному з нас. Маленький Єнотик Бо мріяв літати на потряній кулі, хоча всі його родичі єноти-полоскуни і літати їм не властиво. Але завдяки власній наполегливості, надійним друзям та шаленому характеру Єнотик досягає того, про що раніш міг лише таємно мріяти. Так само і авторка книжки Ірина Лазуткіна мріяла опанувати цей вид спорту. І врешті стала пілотом та взяла участь у фестивалі, який згадується в книжці - Монгольф'єрії. Авторка розповість, чим прекрасний світ цього спорту, та як важливо досягати своїх мрій, попри все. А також проведе майстер-клас для тих, хто мріє навчитися керувати повітряною кулею.

О 12:00 відбудуться читання-забавляння Катерини Міхаліциної "Дмухавка та інші пухнасті вірші"

Дотепні і кумедні вірші Катерини Міхаліциної, у яких присутня гра слів, однозначно сподобаються маленьким читачам. Непосидючі герої - слоненятко-з-дому-не-виходенятко, гусінь-фантазерка, верблюди-модники так і кличуть на розмову про секрети, таємниці та неймовірні пригоди. Розкривати характер кожного та вигадувати нових персонажів будемо у товаристві авторки книги. А за мотивами віршика-гри про павука Лоскотая неодмінно побавимося в лоскотайки.

О 13:00 дітлахів запрошують на квест Галини Ткачук "Історії з життя сміття".

Екосвідомість не можна вивчити, як урок у школі, та забути після контрольної. Екосвідомість – це стиль життя. Презентація "Книжки про сміття" Галини Ткачук у формі гри пояснить напрочуд важливі речі: чому необхідно прибирати після себе не лише вдома, а й на вулиці; що таке екопосуд; для чого потрібне сортування, прибирання випадкових звалищ й компостні ями. Адже це реальні речі, які може робити кожен із нас "сьогодні", щоб врятувати наше "завтра".

Нагадаємо, що під час відкриття "Острова Європа" у четвер, 13 червня, організатори розповіли про його концепцію, окреслили акценти та лейтмотиви, а також привідкрили "організаційну кухню": скільки людей працювали над тим, аби подія відбулась, скільки коштів було затрачено на чотириденне, однак надзвичайно змістовне та насичене життя "Острова Європа".

Читайте також: Олександр Вешелені: "Письменником європейського рівня можна стати надихаючись Вінницею"

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця