Дитинча вагою півцентнера: Подільський зоопарк у Вінниці похвалився поповненням

Днями антилопа Канна народила дитинча - дівчинку вагою близько 50 кілограмів

Про це йдеться в дописі на сторінці Подільського зоопарку у соцмережі "Фейсбук", передає Depo.Вінниця.

За словами директора Подільського зоопарку Євгена Ткачика, вагітність тривала дев’ять місяців. Дитинча народилось зі смужками на грудній клітці. У маляти гарно виражені основи рогів.

"Це винторога антилопа Канна, одна з самих великих антилоп, які є взагалі. Придбали ми її чотири роки тому. Самцеві тоді було два роки, а самиці — рік. Вони досягли статевого дозрівання і народили дівчинку. За п’ять днів до пологів ми відігнали самця від самки. Мама із дитинчам перебувають в окремому вольєрі, який обігрівається за допомогою парового опалення", - розповів директор зоопраку. 

Він також зазначив, що годувати новонароджене з пляшечки не доводиться. Тварина споживає материнське молоко самостійно. Самка поводить себе спокійно. Агресію виявляє лише для захисту та охорони свого дитинчати. 

"Попереду може бути проблемою зігнати самку з дитинчам в один вольєр з самцем. Але ми сподіваємося, що все буде добре. Вольєри, в якому перебувають самець та самка з новонародженим, розташовані поряд, і батько часто підходить до своєї донечки і облизує її", - каже Євген Ткачик.

Нагадаємо, у вінницькому зоопарку найняли перекладача для тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця