Депутат-"опоблоківець" розповів, де відпочивають "вершки" вінницької "Свободи"

Коментуючи своє затримання "копами", депутат Вінницької обласної ради від "Опозиційного блоку" Юрій Яремчук розсекретив закордонні вояжі колег-"свободівців"
Depo.
18 липня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua
Депутат-"опоблоківець" розповів, де відпочивають "вершки" вінницької "Свободи"
Депутат-"опоблоківець" розповів, де відпочивають "вершки" вінницької "Свободи"

Депутат Вінницької обласної ради від "Опозиційного блоку" Юрій Яремчук, який нині займає посаду начальника управління праці та сімейної політики департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації, прокоментував інформацію щодо своїх учорашніх "розборок" з патрульною поліцією Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Реал". 

За словами Юрія Яремчука, він припаркувався заблизько до пішохідного переходу через те, що поспішав з вагітною дружиною на ринок по овочі. Свою вину він визнав і запевнив, що не намагався "вирішувати питання" використовуючи свій депутатський статус та зв'язки у владі. Разом з тим, Яремчук розповів журналістам, де проводять літні вакації депутати обласної ради від "Свободи" Андрій Вигонюк та Олексій Фурман. 

"Зі мною розбиралися дві години. Я пред'явив довіреність на документи, які загублені. Машина належить фірмі моєї дружини. До речі, вона тоді теж перебувала поруч. Дружина колись купила автомобіль, потім оформила його на фірму, але з 2008 року я на ньому їжджу. У вівторок поїду оформляти документи. Кому я міг дзвонити? "Свободівцям"? Слухайте, Андрій Вигонюк зараз відпочиває в Італії. У нього відпустка. А Олексій Фурман знаходиться в Німеччині. Це ж всі знають. Тому їх 15 липня на сесії облради не було. Повірте, я цілком можу заплатити 400 гривень штрафу за неправильну парковку, і не стану через цю суму комусь дзвонити", - сказав Яремчук.

Депутат "Опоблоківець" розповів, де відпочивають "вершки" вінницької "Свободи" - фото 1

На фото: депутат-"свободівець" Андрій Вигонюк.

Депутат "Опоблоківець" розповів, де відпочивають "вершки" вінницької "Свободи" - фото 2

На фото: керівник обласної парторганізаці ВО "Свобода" Олексій Фурман

Нагадаємо, що вчора, 17 липня, депутата Вінницької облради Юрія Яремчука оштрафували "копи". Ранше одіозний "опоблоківець" Яремчук "насіяв" собі дві картки для голосування в облраді. А свій депутатський мандат він "випросив" у золотої рибки.