"Копи" оштрафували одіозного депутата Вінницької облради
Щоправда арештувати автомобіль, яким народний обранець кермував не маючи при собі жодних документів, правоохоронці так і не наважились
- Вінниця
-
18 липня 2016 11:52

Вчора, 17 липня, у Вінниці патрульні поліцейські наклали штраф на депутата Вінницької обласної ради від "Опозиційного блоку" Юрія Яремчука, який нині займає посаду начальника управління праці та сімейної політики департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації.
Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на допис вінничанина Владислава Нижника у "Фейсбуці".
На вимогу "копів" показати документи Яремчук повідомив, що в нього їх немає. Після чого обласний обранець почав вимагати дозволити йому як депутату керувати автомобілем без документів та закликав перехожих також нехтувати правила дорожнього руху, чим викликав посмішки у випадкових свідків інциденту.
Очевидці в соцмережах пишуть, що патрульні склали адмінпротокол за водіння без документів та наклали на депутата штраф. Щоправда, місцеві ЗМІ пишуть, що депутат Яремчук відмовився підписувати протокол, тож "копи" просто відпустили його.
У прес-службі патрульної поліції ситуацію наразі не коментують.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 16:54Тренінги, що рятують життя енергетиків: У Вінниці пройшли навчання з домедичної допомоги за підтримки Фонду Андрія Матюхи ФОТО
- 21:08Смертельна ДТП на Вінниччині: Троє загиблих та троє травмованих
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 21:01На Вінниччині судитимуть директор гірничовидобувного підприємства за несплату 27 млн грн
- 23:21У Вінниці на вулиці хлопцю вистрілили в обличчя
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 20:29На Вінниччині викрили мережу збуту наркотиків у колонії на чолі з так званим "смотрящим" (ВІДЕО) Відео
- 16:59У Вінниці провели зустріч IT Meets: Головна тема — майбутнє сервісного бізнесу та роль CEO ФОТО
- 14:36AirPods Pro 3: нові можливості Інновації
- 08:33Вночі ворог масовано атакував критичну інфраструктуру Вінниччини
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 09:43В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у жовтні
- 21:21 Міноборони вводить автоматичну постановку на військовий облік: Кого це стосується
- 08:36Росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі на Вінниччині
- 13:42На Вінниччині повернули державі ділянку лісу та водний об’єкт урочища "Вороновицька дача"
- 10:47На Вінниччині викрили посадовця, з вини якого бюджет втратив 9 млн грн під час закупівлі електроенергії